Rada

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=081c01bceba77e45316c2b8d322d977fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Verca1989
0-7
0-7


Založen: 3.8.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2011 6:31 pm    Předmět: Rada Citovat

Ahoj všem, ráda bych vás poprosila o radu. Vlasy zatím nemám nijak extra dlouhé, zatím dorostly do půli lopatek ale přijde mi, že čím je mám delší, tím vypadají hůře. Jsou hrozně suché, při mytí je mi nepříjemné na ně sahat, jak jsou hrubé a po uschnutí mám zase problém s tím, že jsou jakoby ulepené (možná je to jen můj pocit ale je to nepříjemné), a dělá se mi to hlavně na temeni hlavy, po délce už ne. Musím si je mýt denně, dýl mi hezké nevydrží, jak je nechám být o den dýl, jsou nechutně mastné a bohužel, i já musím chodit mezi lidi a ti to netolerují a ani mě to není příjemné, mám s tímhle problém od malička. Poradíte mi prosím nějaké fígle, jak mít pěkné vlasy?Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2011 1:45 pm    Předmět: Citovat

Ahoj...zkus si projít top témata, například to o mastných nebo jemných vlasech. V závěru top tématu máš odkazy na diskuze k němu se vztahující. Mě se taky po vysazení HA mastí víc, takže myju obden Wink

Udělej si čas na to, aby sis to tu mohla projít, určitě najdeš spoustu rad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.