Bio Ionic

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9304a19b5b7fd3d7ee06306783f37722Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Snílek
8-20
8-20


Založen: 8.11.2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2008 12:28 am    Předmět: Bio Ionic Citovat

Ahojte všichni, chtěla bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s touto značkou. Uvažuji o koupi jejich fénu i vlasové kosmetiky. Kukněte na www.bioionic.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2008 9:11 am    Předmět: Citovat

Neznám, ale jak jsem si to tak pročítala, tak na mě nepůsobí moc důvěryhodně, ale to může být taky tím, že se v těhle oblastech vůbec nevyznám... podezřelá mi příjde třeba tahle věta Kartáče iBrush zjemňují, vysušují a změkčují vlasy, dále je zvláčňují a hydratují...
jak můžou vysušovat a zárověň hydratovat? (ale třeba mi to někdo osvětlí, já se ráda poučím Wink )
a ještě mi příjde divné tohle: Komplex přirozených iontů (Natural Ion Complex™) je zabudován přímo do materiálů, z nichž se vyrábějí nástroje a proto se během jejich životnosti účinek neoslabí. Minerály uvolňující ionty jsou zabudovány např. přímo do:
· Struktury, ohřevného prvku a trysky fénů
· Do ohřevných částí žehliček
· Do zubů na kartáčích

ale to bude spíš mou neznalostí fyziky...
teď jak to po sobě čtu, tak je to samá kritika, tak jsem to nemyslela... nic o nich a jejich výrobcích nevím, takže to berte jenom čistě jako nějakou mojí spekulaci...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2008 11:00 am    Předmět: Citovat

No... je to dost přitažené za vlasy. Další z firem, co vymyslí něco "geniálního" a sází na neznalost lidí. Matka jednoho mého známého dělala dealerku podobných věcí... a co všechno jsou firmy schopné tvrdit o svých výrobcích... to by i bratři Grimové mohli závidět.

Dělit ionty na zdravé a nezdravé podle toho jestli jsou pozitivní, či negativní je pěkná blbina. V přirozeném prostředí je určitý poměr iontů pozitivní/negativní. A odchýlení od tohoto poměru způsobuje potíže... proto třeba spoustě lidem vadí klimatizace... vysušuje pleť, bolí z ní hlava atd. Protože klimatizací upravený vzduch má jiný poměr iontů než přírodní.

Nikde není uvedeno, jaké ionty používají, od jakých prvků. I kdyby nakrásně dostali iontový materiál do kartáče, šamponu nebo čehokoli. Velká část iontů je nestabilních, takže reakcí s okolím z toho za chvilku iont nebude, ale normální prvek.

Atomizace vody je taky naprostá blbost. Voda je molekula... navíc voda v prostředí není chemichá H2O, ale obsahuje minerály a mnoho dalších látek. Nemůže tedy docházet k atomizaci vody... to by bylo rozkládání vody na vodíkový a kyslíkový iont - hydrolýza.

Nazývat ionty vzdušné vitamíny... to pouze svědčí o faktu, že pisatel o vitamínech absolutně nic neví.

Dále ionty nemohou samy o sobě vyzařovat infračervený náboj - infračervené světlo je v podstatě tepelné záření. S tím elektromagnetismem to také není tak horké.


Takže shrnuto a podtrženo... zase jeden z taháků na peníze, který těží ze zjednodušování a zkreslování.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2008 3:50 pm    Předmět: Citovat

Valkiro, wau, obdivuju tvé znalosti, skvělé objasnění!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2008 4:39 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Valkiro, wau, obdivuju tvé znalosti, skvělé objasnění!!!


No nevím, jestli to bylo skvělé objasnění... spíš rozhořčení. Mamka toho známho za mnou pořád chodila, že když dělám tu přírodovědu, abych jí to jako potvrdila... takže jsem si to vždy hledala a pokoušela se vysvětlit, že je to jen reklamní tahák... a ona do mne hustila, že ne a jak je to super.

Takže se omlouvám za možná přehnanou reakci, ale když něco takového vidím, tak mne to štve. Ty firmy dost často útočí na slabosti a mindráky lidí a jsou jim ochotni naslibovat bezostyšně cokoliv, jen aby z nich dostaly peníze. Že to je přinejmenším hodně zkreslené, to vědí moc dobře. Viz. tabletky zhubněte přes noc atd.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2008 4:50 pm    Předmět: Citovat

jen s takovými příspěvky dál, protože opravdu my laici si to nejsme schopni odvodit a objasnit...a toto hodně pomáhá!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 11:03 am    Předmět: Citovat

Kdo někdy držel v ruce žehličku nebo fén od Bio Ionic ví, že nic lepšího na světovém trhu není. Důkazem budiž, že všichni vyhlášení kadeřníci jejich výrobky používají. Kartáč mi s vlasy žádné divy nedělá, ale žehlení remingtonkou a iSmooth od BioIonicu je nesrovnatelné. Po fénování se vlasy krásně lesknou, nevysušují se a nekrepatí. Nejsem fyzik ani chemik, ale ty ionty budou mít něco do sebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.