nadměrné vymývání henny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=17b6d1f5a41c585b94c275dc32ef83d8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2009 9:11 pm    Předmět: Citovat

Grainne napsal:
no uz nejakou dobu si rikam ze se musim podivat jestli tu tohle tema je Smile . me se totiz taky strasne vymyva henna, nejen ze barvi vodu a pousti z celych vlasu, ale hlavne u korinku mam treba za 2 tydny barvu dole...pouzivam hennecolor asi 3 roky a driv to bylo lepsi, barva mi skvele drzela. nekdy na podzim jsem si koupila od hennecolor i predmichany preliv, abych si mohla ty korinky dobarvovat.. ale je to divny no. davam citron, caj, kakao atd a horkou vodu.

me se hennecolourka taky desne vymyvala, tak jsem presla na jinou hennu od Hennedrog (Henne Natur) a ta se nevymyva vubec...a mam po ni vlasy i lepsi. Je to cista lawsonia, akorat nechyta tak pekne do cervena a ani s vinem.
S temi svetlejsimi odrosty mam taky problem, to mame my svetlovlasy asi vsichni, ale s tim se toho asi moc delat neda Sad Hold tam je ta vrstvicka henny mensi a prosvita tam ta svetlejsi puvodni barva. Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sayhaya
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: so červenec 18, 2009 11:38 am    Předmět: Citovat

Já jsem hennu zkusila zatím jen jednou. Byla jsem s ní velmi spokojená a i když mi nakonec kadeřnice při "zastřižení konečků" vzala neuvěřitelných 14..ano opravdu 14 cm! Musím říct, že před tím mi vlasy tehdy dlouhé pod pás a trochu suché, velmi zregenerovala.
Akorát se rychle vymyla. Jak zde ale píšete že jste si nechali henu třeba 6h na hlavě.. To mně opravdu nenapadlo. Držela jsem se návodu na krabičce - maximálně 90 minut. Musím to zase vyzkoušet Smile

Nicméně, když sem již píši, chci se optat, zda nemáte zkušenosti s nějakým prostředkem podporující růst vlasů? Vím, že henna by to měla také trochu dělat, ale čím rychleji porostou, tím lépe. Přecijen se s těmi 14 cm psychicky vyrovnávám ještě teď po 14 dnech od zastřižení Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so červenec 18, 2009 1:55 pm    Předmět: Citovat

Sayhaya napsal:
Já jsem hennu zkusila zatím jen jednou. Byla jsem s ní velmi spokojená a i když mi nakonec kadeřnice při "zastřižení konečků" vzala neuvěřitelných 14..ano opravdu 14 cm! Musím říct, že před tím mi vlasy tehdy dlouhé pod pás a trochu suché, velmi zregenerovala.
Akorát se rychle vymyla. Jak zde ale píšete že jste si nechali henu třeba 6h na hlavě.. To mně opravdu nenapadlo. Držela jsem se návodu na krabičce - maximálně 90 minut. Musím to zase vyzkoušet Smile

Nicméně, když sem již píši, chci se optat, zda nemáte zkušenosti s nějakým prostředkem podporující růst vlasů? Vím, že henna by to měla také trochu dělat, ale čím rychleji porostou, tím lépe. Přecijen se s těmi 14 cm psychicky vyrovnávám ještě teď po 14 dnech od zastřižení Evil or Very Mad



pardon za OT- ale kadeřnici něco omlátit o hlavu!!!

Jinak mužeš zkusit ruzné vlasové vody-Biohar, lopuchový výluh, reghaar... Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 10:11 am    Předmět: Citovat

Sayhaya napsal:
Já jsem hennu zkusila zatím jen jednou. Byla jsem s ní velmi spokojená a i když mi nakonec kadeřnice při "zastřižení konečků" vzala neuvěřitelných 14..ano opravdu 14 cm! Musím říct, že před tím mi vlasy tehdy dlouhé pod pás a trochu suché, velmi zregenerovala.
Akorát se rychle vymyla. Jak zde ale píšete že jste si nechali henu třeba 6h na hlavě.. To mně opravdu nenapadlo. Držela jsem se návodu na krabičce - maximálně 90 minut. Musím to zase vyzkoušet Smile

Nicméně, když sem již píši, chci se optat, zda nemáte zkušenosti s nějakým prostředkem podporující růst vlasů? Vím, že henna by to měla také trochu dělat, ale čím rychleji porostou, tím lépe. Přecijen se s těmi 14 cm psychicky vyrovnávám ještě teď po 14 dnech od zastřižení Evil or Very Mad

To jsi sla jen na zastrizeni konecku? Shocked Neuveritelne!!! Toto znam, kadernice proste kdyz vidi roztrepene a znicene konce, tak je berou vsechny, ale mela by ti to rict, kolik ti veme a hlavne se zeptat, jestli MUZE!! Je pravda, ze takove zastrizeni je nekdy nevyhnutelne a ty vlasy to hodne ozivi. Ja taky musela sundat dost a jeste neco dolu jit musi, jinak se to odlame a to je horsi. Az budes hennit casteji, tak se ti to tolik vymyvat snad nebude. Henna chce opravdu nejaky ten hennovy zaklad. Ja mam s podpurnymy prostredky zkusenost s lopuchovym vyluhem a s bioharem. Lopusak mi prijde lepsi v konzistenci a ze tak nemasti vlasy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sayhaya
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 4:29 pm    Předmět: Citovat

Kdyz jsem prisla domu, malem jsem kadernici proklela do 30.kolene ... A to mi pri strihani rikala, ze vezme jen "takovy maly kousek, kolem 5 cm, nebojte..."
Jo, je pravda, ze se mi vlasky dost lamaly. Nestrihala jsem je asi 4 roky u odborniku (asi z dobreho duvodu, heh).. No a pred tim jsem byla u more, vlasy jsem moc neresila, prijela jsem s vlasama vysusenyma..Ono..vypadalo to hezky, protoze jsem byla takova dobronzova/medova.. Ale i tak. Od te doby zadne strihani... Jen zastrihavani posledni pul rok, kazdy mesic tak o 0.5cm aby se vlasy zregenerovaly.. a to se i darilo.
Jenze porad to nebylo to prave orechove..
Je pravda, ze ted mam vlasy krasne..jemne, zacaly se zase trochu vlnit, jsou svezi, necuchaji se, vypadaji zive a zdrave.
Ale nez mi dorostou zase pod pas, bude to trvat nejmene 2 roky Rolling Eyes
A take se trochu bojim, ze budou zase vysusene a lamave, trepici se. Tahle kvalita se mi libi Laughing Tak bych si ji rada udrzela..
ty pripravky vyzkousim Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: čt březen 04, 2010 9:39 pm    Předmět: Citovat

mně se henninka mrcha vymývá do takové vybluté ryšavé... ale zase hennuju každé 4 týdny, tak snad se to jednou zlepší..Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucianetta
41-80
41-80


Založen: 25.3.2009
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: pá únor 11, 2011 9:48 pm    Předmět: Jak zamezit nadměrnému vymývání červené barvy? Citovat

Jak jsem o pár témat níž psala, prubla jsem tu višňově červenou na svoje vlasy. Byl to celkem boj (odbarvit a touhle nabarvit 2x, jinak byla rudá...), ale povedlo se.

Mám jenom jeden problém, který mě celkem trápí - barva se mi hodně vymývá. Při každém namočení vlasů mi z nich teče voda tmavě růžová až červená, po umytí oplachuju tak dlouho, dokud neteče čirá voda, ale při příštím mytí totéž.

Dá se nějak zamezit takovému nadměrnému vymývání? Pořídila jsem šampon na barvené vlasy, ale nevím, jestli to nějak pomůže.

Děsí mě to ale i třeba vzhledem k tomu, že ráda chodím na bazén a nějak si nedovedu představit, že budu plavat a za mnou bude červená stopa... z barvy z vlasů Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ariela.a
81-160
81-160


Založen: 21.7.2011
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 2:49 pm    Předmět: Citovat

Já používala rok také henné color (občas měněnou ale většinou bordó) a také se mi vymývala. Při každé mytí tekla žlutá voda a vždy jsem ušpinila ručník při sušení Evil or Very Mad Bohužel se mi i poměrně rychle vymyla barva z vlasů. Nebo možná přesněji - změnila odstín z tmavočervenohnědé na světlejší zrzavohnědou. Crying or Very sad Podobně jako se to děje u chemických barevl. Před časem sem zkusila Lush hennu Caca Rouge. Barva sice nebyla oproti henné color -bordo nic moc (taková teplá hnědozrzavá), ale zato vůbec nepouštěla. Zkoušela jsem tyto dvě henny namixovat (2 kostičky Caca Rouge, dvě lžíce měděnné henné color a lžíce a půl henné color bordó) Výsledek je hezký, ale opět se poměrně rychle vymývá a opět barvím ručníky Mad Ještě mám v úmyslu zkusit do třetice všeho dobrého hennu Lamdu. Snad v ní konečně najdu vysněnou kombinaci nevymývající se červené. Very Happy

P.S. Do bazénu chodím relativně často. Také jsem měla ze začátku strach aby se za mnou netáhl zrzavý pruh, ale naštěstí je to ok a žádný trapas se nekonal. Laughing Jen se o to rychleji ta barva výmývá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.