Nová členka a nováček v barvení hennou:)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5fc7cf879cdadf1354cf55879d58b776Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rosie
8-20
8-20


Založen: 15.9.2011
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2011 10:20 am    Předmět: Nová členka a nováček v barvení hennou:) Citovat

Ahoj všem,
posledních pár měsíců si tady pročítám dikuze o barvení hennou, a tak jsem se Váma nechala inspirovat. Nejdřív jsem dvakrát obarvila přelivem Hennécolor, hnědou. Barva chytla krásná, i když né moc výrazná. Taková hezká světlá čokoláda s červenýma odleskama. Jenže na odrosty mi to chytlo jen trochu a na chemicky zničené vlasy docela dobře. Byla bych spokojená, kdyby se to nevymylo už po asi třech umytí. Včera jsem naznala, že už je čas naplácat na hlavu hennu, opět Hennécolor hnědou. Vydržela jsem s tím na hlavě tři hodiny, protože mi to docela dost vytíkalo...přitom jsem to "lejno" Very Happy neměla moc řídký si myslím. Nedokážu si představit, jak s tím můžete spát. Do rána mi barva ještě trochu ztmavla, což je super, ale stejně...Odrosty zase chytly o dost míň a hlavně-nemá to ty krásný červený odlesky jako přeliv, ale spíš do rezava, do oranžové. Nemáte prosím nějaký fígle na to, jak docílit hezké hnědé s červenýma, případně růžovýma, fialovýma odleskama?
Děkuju a těším se, jak si na DV hezky zadiskutuju a dozvím se spoustu rad a nových informací Smile
Rosie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wentyl
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 95
Bydliště: T??bor

PříspěvekZaslal: po září 19, 2011 1:11 pm    Předmět: Citovat

Fialový? A růžový? Laughing No tak takovejch barev hennou nedocílíš...henna, pokud je čistá, barví na zrzavo...podle kvality henny se dá docílit různý tmavosti (čim kvalitnější henna, tim tmavší odstín)...plus doba působení, kyselost atd:) Hnědá henna je směska henny a indiga...no ale růžový odlesky? Laughing To tě asi zklamu, to se budeš muset vrátit k chemii...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/savings/wwL0bLv/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosie
8-20
8-20


Založen: 15.9.2011
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st září 21, 2011 5:46 pm    Předmět: Citovat

Very Happy já vím, že henna chytá zrzavě, už jsem si o ní nastudovala docela dost....já to myslela spíš tak, jaký přísady do toho dát, aby to byla spíš červená, než zrzavá...ale už jsem si na chalupě natrhala jeřabiny, tak uvidím, co z toho bude....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wentyl
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 95
Bydliště: T??bor

PříspěvekZaslal: čt září 22, 2011 12:57 pm    Předmět: Citovat

No...napadá mě silnej ibiškovej čaj...ale vyzkoušený to nemám. Slyšela jsem ale, že zabarvuje. Zkus to Wink Já do henny nedávám žádnou vodu, ani čaje, míchám to jen s citronovou šťávou, tea-tree olejem a nějakym tim olejíčkem, abych neměla tak vysušený vlasy. Výsledek je vždycky hodně tmavej, na mých vlasech do kaštanova, možná bych ale někdy mohla zkusit ten ibišek, jak by to chytlo:)
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/savings/wwL0bLv/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt září 22, 2011 2:58 pm    Předmět: Citovat

ano ibiškový čaj barví do červena. Nabo tu hnědou zkus namíchat s odstínem mahagon nebo bordó Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosie
8-20
8-20


Založen: 15.9.2011
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá září 23, 2011 10:21 am    Předmět: Citovat

Ten ibiškovej čaj je dobrej nápad, to vyzkouším, děkuju:) I jsem si říkala, že zkusím namíchat víc těch odstínů, pokazit tím snad nic nemůžuSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.