Nový člen - zdravím

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7c6d2064f708f0cef889ba0fb6cae9dbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jorika
81-160
81-160


Založen: 10.9.2011
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: po září 12, 2011 3:26 pm    Předmět: Nový člen - zdravím Citovat

Dobrý den,
zaregistrovala jsem se sem, protože celý svůj dosavadní život (40 let), řeším problém - jemné vlay, po stranách hlavy - řídké, vysoké čelo a větší kouty Smile Smile . Již jsem měla na vlasech všechny barvy od blond po černou, různé trvalé...
Naposledy jsem měla před rokem objemovou trvalou, kadeřnice se mi dušovala, že jemné vlasy zná a v žádném případě se s nimi nemůže nic stát.
Protože jsem se chystala synovi na maturitní ples, na tuto trvalou mi udělala ještě melír a přeliv. Řekla jsem jí své obavy, že mám o vlasy strach. Opět se dušovala, že je to v pohodě.
Bohužel následky této péče řeším doteď, vlasy se mi ulámaly, přišla jsem o velkou část už tak chabé své hřívy.
Toto byla poslední kapka, kdy jsem se naštvala a přestala s chemickými experimenty.
Od března letošního roku používám práškovou henu - HENNE COLOR (vlasy se mi dost zlepčily), používám od této značky i šampon. Dále jsem si pořídila z lékárny šampony - La Chevre - se syrovátkou a Alpecin C1. 2x denně používám lopuchový výluh a ještě jsem pořídila kokosový olej na konečky.
Dlouhé vlasy jsem měla jen jednou a to pod lopatky a většinou jsem je nosila stažené, protože jsem měla dojem, že jsou zplihlé.
Nyní jsem se rozhodla nechat vlasy narůst alespoň na ramena a doufám, že se mi to povede, mám je po bradu na mikádo.
Máte zde hodně úžasných článků o jemných vlasech, o růstu..., již dříve jsem u Vás něco četla, nyní jsem se rozhodla zaregistrovat.
Jorika
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po září 12, 2011 3:53 pm    Předmět: Citovat

Vítej! Myslím, žes to vzala za dobrý konec, tak ať se daří! Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út září 13, 2011 11:29 am    Předmět: Citovat

Zdravím tě a přeju, ať se ti tady líbí i nadále! Smile
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: st září 21, 2011 8:36 pm    Předmět: Citovat

Jejda chudinky vlásky Sad ale tak mamče se vlasy po heně taky zlepšily a ještě jsem jí pořídila bioaquanol... má je taky jemňoučký a teď je má fajnovější
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jorika
81-160
81-160


Založen: 10.9.2011
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: čt září 22, 2011 10:17 am    Předmět: Citovat

D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jorika
81-160
81-160


Založen: 10.9.2011
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: čt září 22, 2011 10:24 am    Předmět: Díky za typ Citovat

Nějak se mi nedaří poslat odpověď, snad tahle bude vidět Very Happy
bioaqanol jsem dnes objednala, včera jsem o něm přečetla celé vlákno, je úžasné sladovat zkušenosti i 2 let Smile Smile
dřív jsem ale už koupila lopuch od naděje a biohar, 14 dní už polykám biosil,
také díky vašim zkušenostem vyčtených zde Very Happy
Minulý týden jsem nechala vlasy zkrátit o cca 1 cm, kadeřnice mě nepoznávala, divila se té houšťce Very Happy Very Happy .
Před cca 1,5 rokem jsem k ní poprvé přišla zdevastovaná po té chemii, suše řekla - vypelichaná Very Happy Very Happy ani mi nevěřila, že jsem kdy měla dobrý vlasy Very Happy Very Happy
Jorika
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosie
8-20
8-20


Založen: 15.9.2011
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá září 23, 2011 10:26 am    Předmět: Citovat

Ahoj, ten biohar a lopuch je perfektní, hodně mi to na vlasy pomohlo...mám je sice docela hustý, ale v oblasti koutů začaly řídnout. Od té doby, co používám tyhle dvě věci, tak mi rostou nový vlásky, sice hodně jemný, ale rostou:) Ještě ti můžu doporučit šampony a kondicionery alverde z DM drogerky, po těch s emi dost zlepšila kvalita vlasů. Tak přeju, ať se Ti vlasy pořádně uzdraví a dorostou:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilvieP
161-320
161-320


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: pá září 23, 2011 4:31 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Joriko,

moc Tě vítámmezi námi. Co píšeš, tak si Tvoje vlasy dost vytrpěly. Hlavně proto, že kadeřnice Ti poví cokoliv, aby "udělala kšeft"


Takže... co se tady dočteš, je vyzkoušené zpravidla více děvčaty, a každá Ti napíše svůj názor. Stejný přípravek má na různé vlasy různý účinek nebo efekt. Uvidíš, sama jsem se tu dozvěděla spoustu užitečných věcí, a našla různé zajímavé recepty...


Těším se na Tvoje příspěvky a pokroky. Taky nám sem můžeš dát fotečku vlasů ze zadu, aby jsi pak mohla porovnávat....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.