vlasy po kojení jemné, mastící se bez objemu, padavé

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c70b050d29df4dc70a857243da30bbafZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hana.jirakova
0-7
0-7


Založen: 18.2.2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá únor 18, 2011 8:52 am    Předmět: vlasy po kojení jemné, mastící se bez objemu, padavé Citovat

zdravím na tomto uplně užasném foru, včera jsem Vas objevila a myslím, že budu zkoušet a zkoušet. jsem kojící matka, tedy už jen jednoudenně 15 měsíční holčiny. dost se to však podepsalo na mých vlasech. tkaže potřebuju radu jak začít. četla jsem Vaše doporučení, ale bohužel se v tom vubec nevyznám a hlavně nevím s jakou péčí začít a kde ty přípravky sehnat. vlasy padají, jsou jemné, /to byly vždycky jemné, od narození/, barva tmavohnědá, u hlavy se dost mastí, konce provázkují -to bude asi tím, že jich hodně vypadalo, culíček je ted doost tenoulinký. ale nové trochu rostou, vidím ty odstávající 5cm štetinky u hlavy. no a jsou bez objemu, lesklé tak nějak jsou, s tím problém není.
koupila jsem si ten bioaqanol H. ale co dál? kde seženu tu přírodní péči? kde seženu ten správný hřeben? poradte, co byste koupily a kde?
to , že jsem snědla horu vitamínů , nebudu komentovat, to bylo bez efektu. klasika methionin, biosil , vitaminy pro kojící atd...krevní testy vnormě. takže padavost bude jen tím kojením.
snad jsem Vás moc nezahltila, je to dlouhý dotaz, ale jsem nováček.díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá únor 18, 2011 9:11 am    Předmět: Re: vlasy po kojení jemné, mastící se bez objemu, padavé Citovat

hana.jirakova napsal:
zdravím na tomto uplně užasném foru, včera jsem Vas objevila a myslím, že budu zkoušet a zkoušet. jsem kojící matka, tedy už jen jednoudenně 15 měsíční holčiny. dost se to však podepsalo na mých vlasech. tkaže potřebuju radu jak začít. četla jsem Vaše doporučení, ale bohužel se v tom vubec nevyznám a hlavně nevím s jakou péčí začít a kde ty přípravky sehnat. vlasy padají, jsou jemné, /to byly vždycky jemné, od narození/, barva tmavohnědá, u hlavy se dost mastí, konce provázkují -to bude asi tím, že jich hodně vypadalo, culíček je ted doost tenoulinký. ale nové trochu rostou, vidím ty odstávající 5cm štetinky u hlavy. no a jsou bez objemu, lesklé tak nějak jsou, s tím problém není.
koupila jsem si ten bioaqanol H. ale co dál? kde seženu tu přírodní péči? kde seženu ten správný hřeben? poradte, co byste koupily a kde?
to , že jsem snědla horu vitamínů , nebudu komentovat, to bylo bez efektu. klasika methionin, biosil , vitaminy pro kojící atd...krevní testy vnormě. takže padavost bude jen tím kojením.
snad jsem Vás moc nezahltila, je to dlouhý dotaz, ale jsem nováček.díky


ahoj,vítám tě tady. zkus si přečíst články, které jsou hned na úvodní straně,to tě navede dál.
každý má trochu jiné zkušenosti a prostředky. nejobvyklejší je:
lopuchový výluh od firmy naděje,případně domácí
pangamin
čaje s křemíkem
biohar vlasový aktivátor
vlasové oleje-kokosový,makadamiový,jojobový,atd.- záleží který se ti líbí
henna, nejlíp barvící,víc regeneruje
přírodní šampony-nejdostupnější z dm drogerie Alverde, případně na mastné vlasy osvědčená lávová zem
hřebeny dřevěné taktéž dm
kartáče z kančích štětin-kadeřnické potřeby,internet

většina těchto věcí je dostupná ve zdravých výživách.
o každé této věci tu najdeš ve foru víc informací,stačí zadat do vyhledávače vpravo nahoře.


Naposledy upravil jitty dne pá únor 18, 2011 1:12 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: pá únor 18, 2011 10:39 am    Předmět: Citovat

Ahoj, vítám tě tu Smile
Jitty vypsala vážně všechny osvědčené triky.
Určitě se neboj vyzkoušet třeba hennu. Pokud by ti nevadila změna barvy vlasů směrem do zrz, zkus "Egyptskou hennu" nebo "Hennu lamda" (obě spojení jsou názvu vláken tady na fóru, kde se dočteš víc -> dej do vyhledávače "Hledej na serveru"). A pokud by jsi nechtěla moc měnit barvu, můžeš používat hennu s přídavkem např. indiga pro tmavé vlasy (já používám hennu Lush Caca Noir, která je tmavě hnědá až černá, ale jsou i hnědé).

Mě osobně na urychlení růstu hodně pomohl Lopuchový výluh v kombinace s Bioharem (ten koupíš normálně v lékárně, cca 120Kč). No a dneska se chystám opatřit ještě výluh z pupenů lichořeřišnice, tak dám vědět, jak to bude zabírat Smile

Určitě se tu brzy rozkoukáš a najdeš si sama, co bude potřeba!
Držím palce při hledání těch nejlepších přípravků Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hana.jirakova
0-7
0-7


Založen: 18.2.2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá únor 18, 2011 12:49 pm    Předmět: nová členka Citovat

děkuji vám moc už je mi to jasnější. vyrážím do dm, to mám nejblíž a veřer jdu umývat a česat, teda jen málo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: pá únor 18, 2011 1:31 pm    Předmět: Citovat

ahoj, Hani, som tiež mamina dvoch malých detí a zažila som teda dvojité padanie po kojení... a môžem ti potvrdiť, že všetko chce svoj čas, vlásky sa ti isto dajú znovu do pôvodného stavu. Môžeš skúsiť rôzne vitamíny a doplnky, ja som ich brala asi len pre dobrý pocit, lebo na vlasoch to veľmi vidieť nebolo. Ja som stavila na pravú hennu a to teda je pre moje vlasy to pravé. A tiež kokosový olej. Držím palce a nepočítaj vypadnuté vlasy, vyvaruj sa stresu, teš sa z maličkej a vlásky sa ti odmenia Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2011 6:42 pm    Předmět: Citovat

ahoj, tiez je dobre brat aj tehotenske vitaminy, ja som brala aj popri kojeni calibrum mami
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NatalieH09
21-40
21-40


Založen: 7.10.2011
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 10:15 am    Předmět: ahojky Citovat

Ahojky, já jsem tady nová a mám docela stejný problém, koukám, že příspěvěk je už starší, tak jak jsi si poradila? já mám 16 měsíčního raubířa a stále noční kojení chystám se už přestat, ale.. je to závislák Smile jinak já 100% jdu do henny od lamdy, také si můžeš vyzkoušet bezbarvou hennu -jen jako regeneracy, dále mám objednaný šampony a kondicioner od jason je ot přírodní a plné vitamínů a také hennový šampon, dále bych možná poradila tak balzám na vlasy spíše jen na konečky-ucpává vlasovou pokožku když to dáš až ke kořínkům a vlasy se špatně vyživují a rostou.. tak hodně zdaru já začnu za měsíc a uvidíme jak na tom budu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.