tmavnutí přírodních blond vlasů

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a91eccda9c04487128368b71d78fcbdfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ana.aa333
0-7
0-7


Založen: 16.10.2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne říjen 16, 2011 7:15 pm    Předmět: tmavnutí přírodních blond vlasů Citovat

Ahoj, prosím, mám dotaz. Je mi 13 a jsem přírodní blondýnka. Pd malička jsem měla úplně bílé vlasy ale postupně tak před třema rokama se mi začali tmavnout spodní vlasy. Pořád jsem ale blond. Ty horní mám světlý dost, ale když jsem v místnosti kde je temno, nebo když mám culík, tak vypadají tmavěji.
Chtěla bych poprosit, jestli nemáte nějaké nápady, jak moje vlasy prosvětlit, nebo zesvětil. Například nějakým přelivem, šampónem, nemám nic taky proti barvě, ale nechci si rozhodně barvit celou hlavu a taky nechci aby to bylo tak nápadný.
PROSÍM POMOZTE!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne říjen 16, 2011 7:49 pm    Předmět: Re: tmavnutí přírodních blond vlasů Citovat

ana.aa333 napsal:
Ahoj, prosím, mám dotaz. Je mi 13 a jsem přírodní blondýnka. Pd malička jsem měla úplně bílé vlasy ale postupně tak před třema rokama se mi začali tmavnout spodní vlasy. Pořád jsem ale blond. Ty horní mám světlý dost, ale když jsem v místnosti kde je temno, nebo když mám culík, tak vypadají tmavěji.
Chtěla bych poprosit, jestli nemáte nějaké nápady, jak moje vlasy prosvětlit, nebo zesvětil. Například nějakým přelivem, šampónem, nemám nic taky proti barvě, ale nechci si rozhodně barvit celou hlavu a taky nechci aby to bylo tak nápadný.
PROSÍM POMOZTE!


mrkni do zesvětlení vlasů citronem. jsou tam různé recepty. docela dobré výsledky jsou i s obyčejným medem. heřmánkové zábaly můžou chytnout víc do zlatava než bíla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.