Překlenutí období růstu / vypadám blbě /

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ba835e53f69780c8aa1acd9c629ce518Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dante
0-7
0-7


Založen: 10.10.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 9:01 pm    Předmět: Překlenutí období růstu / vypadám blbě / Citovat

Ahoj. Jsem muž a napadlo mě že si nechám narůst dlouhé vlasy. Jenomže to mám ve fázi "blbeček" kdy nevypadám moc upraveně a docela směšně. Mám hodně husté vlasy takže mi nesplývají s lebkou ale tvoří jakousi "hučku". Zajímalo by mě jestli to mám nechat tak a přetrpět to, nebo existují nějaké střihy kdy mi mohou být vlasy u kadeřníka upraveny ( ne moc ostříhané ) a porostou mi dále do délky a budou vypadat dobře. Nebo je dokonce tohle nutnost? Vím že moje mamka měla krátké ale pak si je nechala růst a pravidelně chodila ke kadeřníkovy na sestřihy. Prosím PORAĎTE!! Jsem zoufalý Rolling Eyes Díky všem!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 10:00 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, zkus to sestříhat, ať nevypadáš jak žalud. Ona ti to kadeřnice vezme tak, že ti to bude splývat a nebude tam ten ostrý přechod.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 11:03 pm    Předmět: Citovat

No já nevím, jít ke kadeřnici znamená přijít o celý přírůstek a začínat znova. Kadeřnice holt moooc rády stříhají Confused Tak mě napadá, všimli jste si, že současné středněproudé moderní účesy vypadají jako odrůstající krátky sestřih? Často i dooost nelichotivě? Takže já bych řekla, že zapadneš. Dej tomu čas Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2011 9:37 am    Předmět: Citovat

Souhlasím s Nicole, zkus to přetrpět a za pár měsíců to samo odroste. Kadeřnice stříhají hodně, kdysi jsem (práve v té nejhorší fázi odrůstání krátkých vlasů) přišla o 6 měsíců růstu, takže se doba "vapadám-jak-pako" jen protáhla. Můžeš zkusit vlasy přemlouvat nějakým tužidlem, a poměrně brzy jdou stáhnout do culíku, ty kratší za uši, takže střih není skoro vidět. Přeju hodně trpělivosti Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2011 12:39 pm    Předmět: Citovat

Doporučuji přetrpět, jestli Ti rostou rychle jako mému muži, budeš mít tuhle fázi rychle za sebou a sednou si samy Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2011 12:57 pm    Předmět: Citovat

Taky bych se přikláněla k tomu přetrpění, zvlášť pokud bys chtěl mít vlasy v jedné délce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blesk963
161-320
161-320


Založen: 27.10.2010
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 9:23 am    Předmět: SOUHLAS Citovat

Nicole napsal:
No já nevím, jít ke kadeřnici znamená přijít o celý přírůstek a začínat znova. Kadeřnice holt moooc rády stříhají Confused Tak mě napadá, všimli jste si, že současné středněproudé moderní účesy vypadají jako odrůstající krátky sestřih? Často i dooost nelichotivě? Takže já bych řekla, že zapadneš. Dej tomu čas Wink


..přesně...souhlasím s Nicole...a ti,kteří jdou od kadeřníka a mají vlasy sestříhané - alá "trol" ...tak většina holek to má stejně a určitě dle konečků u kadeřníka, nebyly hodně dlouho...zkus to vydržet ještě nějaký ten měsíc...nevěřím už moc kadeřnicím, až na tu svou a i tak ještě počkám ten čtvrt rok...pak si nechám skutečně,ale skutečně,jen špičky...a případně včas zasáhnu..kdyby náhodou střihla víc,než chci...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2011 7:10 pm    Předmět: Citovat

Já měla opačnej problém, mě naopak děsně plihly, takže jsem taky vypadala jako "debil"... ale přetrpěla jsem to...

za mě radím PŘETRPĚT... kadeřnice ti toho seberou hodně, abys měl nějakej rozumnej sestřih...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.