Capilan & Fitoval
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2011 10:56 am    Předmět: Citovat

EvulinkaH napsal:
Složení šamponu Fitoval Hair Loss: Aqua, SLS, Sodium Chloride, Coco-Glucoside, Hydrolyzed Wheat Protein, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Oleate, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Glycol Distearate, DMDM Hydantoin, Glycogen, Propalene Clycol, Arnica Montana Flower Extract, Parfum, Benzyl Salicylate, Limonene, Sodium Benzoate, Guar Hydroxypropyl Trimonium Chloride, Sodium Hydroxide.

Asi je to blbost, ale po týdenním používání (4 mytí) mám dojem, že mi padají vlasy méně - a to mi padaly po porodu čtyři měsíce docela katastroficky, tak uvidíme po vypoužívaní celého 100 ml balení.


Tak jsem nakonec vypoužívala dvě stovková balení a nic moc. Začala mě rozčilovat ta sladká vůně a účinky taky nebyly bohviečo, takže další balení si už nekoupím Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martulinecek
161-320
161-320


Založen: 14.1.2011
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2011 6:21 pm    Předmět: Citovat

tak asi po měsící užívání Capilanu aktivátoru mi snad začaly vlasy trošku růst a sou celkově takový lepší se mi zdá... teda vlasy mi běžně rostou rychlostí šneka takže i malilinkatý zlepšení je vidět takže budu pokračovat a snad to bude mít účinky i nadále a třeba budu mít i dlouhý vlasy někdy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.