"Teprve" nebo "už" týden
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3878896077071a845fcb292348c5858dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út listopad 02, 2010 12:31 pm    Předmět: Re: "Teprve" nebo "už" týden Citovat

Decapitated napsal:
no a to by som neverila, ze nieco take moze fungovat, a ze mozu narast nove vlasy... mne by asi nove nenarastli Laughing zacala som pouzivat Alverde kofeinovy sampon, a nic nove nerastie Rolling Eyes no snad tie pripravky ktore si spominala su ucinnejsie...


Já tomu taky nejdříve nevěřila. Ale bylo tam napsáno, že při denním používání se výsledky dostaví za dva měsíce. Moc se mi do toho nechtělo, ale byla jsem dost zoufalá, tak jsem poctivě patlala a čekala, co bude. A ono to funguje. Vlasy, které mi porostly jsou silnější, vlasopád skoro ustal, rostou mi nové vlasy. Tak to pořád používám a doufám, že to bude jen lepší. Smile
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út listopad 02, 2010 12:53 pm    Předmět: Citovat

Teraz si ma uplne navnadila! A ake su tam ucinne latky? Vsetky podobne "vodicky" ktore som videla boli na moj vkus prilis alkoholove... A pouzivas na suche, ci mokre vlasy? Odporucila by si skor Biohar alebo Bioaquanol? Maraton otazok Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út listopad 02, 2010 1:02 pm    Předmět: Citovat

Decapitated napsal:
Teraz si ma uplne navnadila! A ake su tam ucinne latky? Vsetky podobne "vodicky" ktore som videla boli na moj vkus prilis alkoholove... A pouzivas na suche, ci mokre vlasy? Odporucila by si skor Biohar alebo Bioaquanol? Maraton otazok Laughing


V Bioharu je kyselina hyaluronanová, přesné složení je: aqua, alcohol. denat, hyaluronan, collagen, vitamín B1-12

Ale spíš bych doporučila ten Bioaquanol, já začala aplikovat dvakrát denně U a po měsíci jsem k tomu přidala večer i H.
Složení U: Aqua, Alcohol, Nettle Extract, Comfrey Extract, Marigold Extract, Aloe Vera Gel, Royal Jelly, Fragrance
Složení H:Aqua, Alcohol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Nonoxynol-9, Panthenol,Niacin, Biotin, Glycoaminoglycans, Phenoxyethanol (and) Methylparaben (and) Butylparaben (and) Ethylparaben (and) Propylparaben, Fragrance

Používám na suché vlasy, vždycky ráno, odpoledne a večer, když si vlasy umyju, nechám je uschnout, rozčešu a aplikuju. Wink
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blesk963
161-320
161-320


Založen: 27.10.2010
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: út listopad 02, 2010 1:05 pm    Předmět: Re: "Teprve" nebo "už" týden Citovat

wolfishness napsal:
blesk963 napsal:
..děkuji Rolling Eyes Confused Wink ...vím,že člověka svádí, pak přehánět,a ta přehnaná starost,naopak škodí Crying or Very sad ..snad vím,kdy mají dost??? Rolling Eyes ...snažím se je nepřetěžovat, ale dobře krmit, jak vnitřně, tak po vnější stránce.. Rolling Eyes ...snad to bude brzy ještě více znatelnější, i když řekla bych,že nějaké pokroky tu už jsou-nerada bych to zakřikla..a neodpustím se zeptat...co ti, či vám pomáhá v růstu...vím,že je to dané i geneticky...a je to dost o člověku,ale po čem si minim.myslíš,že dobře vlásky rostou..??..děkuji za odpověď!!!


Já odpovím za sebe. My v rodině nikdy neměli krásné husté vlasy, akorát moje sestřenice měla v patnácti nádherné blond vlasy do pasu, ale za pár let si je zničila barvením a ostříhala je. Takže já nemám ani žádné předpoklady k tomu, abych měla krásné vlasy od přírody. Hodně mi pomohl Panthenol v tabletách. Sice jsem ho musela brát skoro dva měsíce, aby byly vidět výsledky. Taky mi hodně pomohl Bioaquanol, jak U, tak H, vlasy jsou po něm silnější a rostou nové. Na noc používám Biohar, ten je taky moc dobrý, začaly mi po něm růst nové vlasy, teď mám kolem čela chmýří. Very Happy A doporučila bych kvalitní šampon bez silikonů, pokud chceš, aby rostly. Protože silikon udusí vlasovou pokožku a mně to třeba nesvědčí. (ale to už jsem určitě někde psala) Holky tu taky hodně chválí Biosil plus, to jsou tablety, stojí asi šedesát korun.


Olí, děkuju... Smile vyčerpávající vzkazík Wink ...a musím s tebou více,jak souhlasit!!!..u nás doma kvalita vlasů,také žádná hitoška Shocked ...takže tím pádem z mé str.veškerá péče, je dvojnásobná a kór teď... Rolling Eyes ...a máš Olí zkušenosti s Revalidem???...s ampulkama??..já ho používám cca 2-3měsíce a řekla bych, že účinkuje - neúčinkuje..stěžovat si na něho nemůžu,je příjemný ve vlasech,ale že bych vypozorovala nějaké super změny, se říci nedá..tady,co jsem se dočetla, tak Biohar mastí..i tobě Olí??..a kupuje se v lékárně??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Piskota77
0-7
0-7


Založen: 10.11.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt listopad 10, 2011 11:45 pm    Předmět: Citovat

blesk963 napsal:
..kočko má a dokonce několik let - nechápu..Krainová s Darou Rolinc, jsou průkopnicemi přidělaných vlasů, salonu Yes (http://www.prodluzovani-vlasu-praha.cz/prodluzovani-vlasu.php) ...většina tzv.: "celebrit" mají napletené vlasy...a skutečně jsou na některých fotkách vidět místa napletení,když je má vyčesané nahoru, či tak...dělala jsem chvíli stylistku..takže vím,jak to v této branži chodí... Wink ...a o to více, mě se..re...že jsem udělala s vlasy, takovou hloupost!!!!

Takovou představu o bujné hřívě mělo více lidí a par zajímavých postřehů je k nalezení na strankach http://www.yes-vip-kadernictvi-praha.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.