novacik - jemne vlasy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
derpina
161-320
161-320


Založen: 24.11.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2011 7:55 pm    Předmět: novacik - jemne vlasy Citovat

Ahojte Smile
Tak zhruba po roku od objavenia tohto servra, kedy som sa po jednom nestastnom stretnuti s noznicami rozhodla, ze kadernickam sa budem vyhybat oblukom, zakladam konecne profil... ked uz sa to mikadko doplazilo pod plecia a ja si nahovaram ze aspon trochu "dlhe" Smile
Tymto by som chcela slusne pozdravit a zaroven poprosit o radu...
Odkedy si pamatam, vlasy som mala vzdy pevne, take droty... vlnky po natoceni boli do hodiny prec, ale aspon vlasky vyzerali zdravo.. v poslednej dobe sa mi vsak vlasy zdaju byt akesi jemne.. doslova tensie.. (navyse sa zaciatkom jesene konal kvalitny vlasopad, ktory pretrvava doteraz aj ked v mensej miere.) rozmyslam cim to moze byt, a mam zopar tipov, niektore su mozno uplne odveci Embarassed , tak by som potrebovala pomoct vybrat toho praveho vinnika, pripadne najst nejakeho dalsieho:
- sampon s ilom - pouzivam asi od zaciatku leta.. kdesi som citala ze il pomaha ocistit vlasy od nanosov silikonov a podobne.. predtym som pouzivala tu istu znacku, ale iny druh bez ilu
- farbenie - pouzivam Caca Noir, predtym som na vlasy patlala Hennecolor+indigo pricom toho indiga som davala asi menej ako je v Noir. Caca mi vlasy tak nevysusuje, no rozmyslam ci to nebolo prave tym vysusenim ze sa tvarili hrubsie..
- olej - mozno tiez blbost, ale koncom leta som zvykla vmasirovat olej do pokozky aj do dlzok tak hodinu pred umytim.. je mozne ze mi nejakym zazrakom zjemneli vlasy prave z toho..?
Stravou alebo stresom to nebude, zmenu citim po celej dlzke..
Ak sa najde niekto kto by mi poradil co z toho mam vymenit ako prve a co je totalna blbost, budem vdacna Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 7:56 am    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej u nás. Wink
To že máš jemnější vlasy může být důsledek péče, kterou jim věnuješ. Olej by na to mohl mít vliv, ale určitě ne škodlivý. Henna by je měla spíš obalit a tím zesílit.
Ale může to být i tím, že se prostě vlasy mění. Doporučila bych ti pročíst si Top téma o jemných vlasech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.