vlasy zničené barvením
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8b99d761f411e9e07068d762c3dbc6faZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 12:56 pm    Předmět: Citovat

Páni Shocked máš muj velkej obdiv že jsi vlásky vzala strojkem...na to bych já nikdy odvahu nenašla.Přeju Ti aby se ti vlásky co nejdřívě zlepšily a hlavně rychle narostly.Hlavně žádné barvení!!!A hodně dobré péče a hlavně hodně vyživy pro vlásky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lucindicka79
8-20
8-20


Založen: 13.10.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 4:17 pm    Předmět: Citovat

Pawluška napsal:
Páni Shocked máš muj velkej obdiv že jsi vlásky vzala strojkem...na to bych já nikdy odvahu nenašla.Přeju Ti aby se ti vlásky co nejdřívě zlepšily a hlavně rychle narostly.Hlavně žádné barvení!!!A hodně dobré péče a hlavně hodně vyživy pro vlásky!
Jo no nic jinýho mi nezbylo už jsem stejně neměla vlasy ale chemlon. A nervy se na to dívat tedkom mám klid a vlasy se aspon vzpamatujou. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2011 2:06 pm    Předmět: Citovat

žůva strojkem... odvážný radikální krok... tak ať vlásku jsou už jen zdravý a krásný... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lucindicka79
8-20
8-20


Založen: 13.10.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2011 4:24 pm    Předmět: Citovat

Majduschka napsal:
žůva strojkem... odvážný radikální krok... tak ať vlásku jsou už jen zdravý a krásný... Cool
Jo odvážný ale asi nejlepšííí. Ono by bylo zbytečné ty mrtvé vlasy probouzet k životu. Myslím že už by jim nepomohla ani svěcená voda Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2011 6:51 pm    Předmět: Citovat

Holka, máš můj obdiv!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2011 8:56 am    Předmět: Citovat

I můj, to je teda radikální krok, ale určitě to bylo dobré rozhodnutí, pokud už nechceš barvit a chceš mít svoje zdravé vlasy Smile
Držím palce Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
misacek00
0-7
0-7


Založen: 20.1.2012
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2012 4:38 pm    Předmět: Jak na zničené vlasy??? Citovat

Ahoj.Mám blond vlasy do pasu,jsou všude dá se říct zdravé,jen u krku jsou takové krepaté,tim odbarvovám na blond po domácku:-(vypadá to jako kdybych spala s culíkem,fakt nevim co s tim???Zítra jdu ke kadeřnici,nechám si to nabarvit na svou barvu přírodních vlasů a nechám to postupně odrůstat,už nikdy žádný chemický barvení!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2012 5:15 pm    Předmět: Citovat

Ja bych zkusila olejove zabaly do mokrych vlasu a obecne regeneracni a hydratacni masky (na foru je vychvalovany Gestil z tech bezsilikonovych, pripadne i pytlickove masky od Balei (najdes v drogerii DM)).

Prilis nefenovat, idealne nezehlit nekulmovat ... neodbarvovat.
Jinak to bude porad horsi ...

A s prebarvenim na puvodni barvu drzim palce at se zadari Smile

Jinak ve foru najdes urcite dalsi ruzne tipy, jak podporit zdravi svych vlasu.
Jen bych se vyhla casii (bezbarva henna), abys neskoncila se zelenym nadechem: ta se obecne nema prilis rada s odbarvovanymi vlasy.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smilingginger
161-320
161-320


Založen: 31.3.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2012 5:30 pm    Předmět: Citovat

mám taky dost poškozený vlasy (zatoužila jsem po vlnitých vlasech a nechala si u kadeřnice udělat slabou trvalou a vlasy se z toho dostávají už druhým rokem a pořád to ještě není ono. Přes všechny oleje, zábaly , vodičky panthenol a hennu to pořád nebylo ono, ale konečně se to zlepšuje od té doby co jsem "zahodila" fén. Patlám všechno samozřejmě dál Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2012 7:05 pm    Předmět: Citovat

Krepák, to znám, to se děje nejen na odbarvovaných, ale i na barvených vlasech, které to už neunesou. Já jsem to vždycky uhladila olejem, po mytí trošku oleje do dlaní a vetřít do těch nejvíc zkrepacených a poškozených vlasů.
Jako dá se s tím existovat, stříhat to nemusíš, ale není to prostě ono. S tím barvením - to je dobrý nápad, mělo by se to zlepšit, když už pak žádné barvy používat nebudeš, no a ten olej, to je zázrak, chválený je jojobový, já jsem používala takový, který byl zrovna po ruce - z černého kmínu, olivový, mandlový, vlastně je to celkem jedno, ty krepáky ho nasajou a pak se pěkně lesknou a vypadají na oko, že jsou vlastně v pořádku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.