K Pour Karité
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=54207331a8a81481dbe99e18d89c5931Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
yama
81-160
81-160


Založen: 7.3.2011
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: so říjen 22, 2011 6:19 pm    Předmět: Citovat

mé zkušenosti s maskou:
můžu ji dávat jen před mytím, jednou jsem dala až po mytí a s tím nešlo nic dělat - na mokré vlasy mi vůbec nenašla nanést a pak nešla vymýt Smile

pomohla mi na suché konečky, nejsou mezi mytím tak přesušené a světlé, ale hodně se mi pak cuchají a těžko rozčesávají, na nějaké třepení konců nebo lámání nepomáhá

teď zatím budu testovat jinde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 4:35 pm    Předmět: Citovat

Taky přidám pár slov o masce:
vůně je mi velmi příjemná, je cítit i následně z vlasů
líbí se mi krémová konzistence (mám ji radši než gelovou)
ALE nesnáším to, že ji nemůžu vůbec vymýt.
Dneska jsem jí dala před mytím na cca 15cm od konce a po spláchnutí šamponu ještě pár minut vymývala proudem vody z vlasů.
Po uschnutí mám ale ve vlasech ještě pár bílých cucků. Nechápu to a je to protivný Rolling Eyes
Znovu si jí nekoupím Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 4:42 pm    Předmět: Citovat

neewe napsal:
Po uschnutí mám ale ve vlasech ještě pár bílých cucků. Nechápu to a je to protivný Rolling Eyes
Znovu si jí nekoupím Exclamation


Jak dlouho ji máš otevřenou? Mi tohle začla dělat, až když jsem ji měla otevřenou několik měsíců.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 4:53 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
neewe napsal:
Po uschnutí mám ale ve vlasech ještě pár bílých cucků. Nechápu to a je to protivný Rolling Eyes
Znovu si jí nekoupím Exclamation


Jak dlouho ji máš otevřenou? Mi tohle začla dělat, až když jsem ji měla otevřenou několik měsíců.


Otevřenou ji mám už dlouho, tuším od září. Ale dělala to už od začátku. Koupila jsem ji v akci 1+1, tak jestli se potřebovali zbavit skladových zásob?? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 4:55 pm    Předmět: Citovat

neewe napsal:
Otevřenou ji mám už dlouho, tuším od září. Ale dělala to už od začátku. Koupila jsem ji v akci 1+1, tak jestli se potřebovali zbavit skladových zásob?? Shocked


Mě to začala právě dělat po 6 měsících, to je myslím doba, do které se má po otevření tato maska spotřebovat..ale když ti to dělá už od začátku, tak je hodně divné Shocked Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 4:59 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
neewe napsal:
Otevřenou ji mám už dlouho, tuším od září. Ale dělala to už od začátku. Koupila jsem ji v akci 1+1, tak jestli se potřebovali zbavit skladových zásob?? Shocked


Mě to začala právě dělat po 6 měsících, to je myslím doba, do které se má po otevření tato maska spotřebovat..ale když ti to dělá už od začátku, tak je hodně divné Shocked Shocked


To je taky ten důvod, proč jí ještě mám. Nechce se mi znovu zažívat to vymývací martýrium...Už se těším, až ji vypotřebuju....Jinak mě nenapadá, cím by to mohlo být. Teď jí mám teda zhruba 5 měsíců (což by ještě mohlo být ok), není v enormním teple, nesmrdí ani nic podobného. jen ji zaboha nemůžu dostat z vlasů Twisted Evil Twisted Evil
Aspoň, že mě nestála tu plnou cenu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MissTeena
81-160
81-160


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: po leden 30, 2012 2:54 pm    Předmět: Citovat

Musím tedy podotknout, že za mne má tato řada velké plus. Vše moc příjemně voní.
Masku používám před mytím (1x týdně nebo za 14 dní) a v kombinaci s jakýmkoliv šampónem super.
Šampón mi vlasy vždy pěkně vyživil a byly pak lesklé a nadýchané.
Nektar používám do masky, ale nevím, jestli to má nějaké extra účinky.. Smile)

Moje kůže i vlasy potom byly v pořádku, nijak to nedráždí. Patří prostě mezi mé oblíbené šampóny Smile)
Takže je to u různých lidí různé, no Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.