Jak vstáváme a v kolik ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f0c38f922ae99403a732632880e45303Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jak vstáváme ?
s chutí
2%
 2%  [ 1 ]
s odporem
34%
 34%  [ 14 ]
protože musím
21%
 21%  [ 9 ]
nějak vstanu
26%
 26%  [ 11 ]
mám člověka na buzení
4%
 4%  [ 2 ]
nemám rád/a vstávání
9%
 9%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 41

Autor Zpráva
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 7:30 pm    Předmět: Citovat

Som veľký spáč ale kedže máme psíka tak je zaručené že o budík máme postarané...presne o 6 ráno ma zobudí oblizovaním na tvári čo znamená že ma už volá von tak musím prebrať Smile snažím sa svoj režim nenarušiť a cez víkend nevyspávam Smile lebo potom by som vyzerala naozaj ako strašidlo!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 9:19 pm    Předmět: Re: Jak vstáváme a v kolik ? Citovat

Morganna napsal:

Jojo, nejsladší věcí na světě je spánek, pravila Chytrá Horákyně Smile . Ve spánku mě nic nebolí, je mi dobře, můžu zapomenout na všecko, co se během dne stalo.


Pokud nepřijdou bubáci....

Jinak budíček do práce 4:20 na ráno a na noc 16:20 (pokud zaberu).

Budím se brzy, ale to neznamená, že hned vyletí z pelechu, když nemusím. Až naléhavá touha, jít tam, kam císařpán chodil pěšky; ta mě spolehlivě vytrhne z lůna pelíšku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 11:41 pm    Předmět: Citovat

Vstávání… Jako vždycky se z té postele nějak dostanu, ale je to těžké. Ono to nejde dost dobře jednoduše… Leží se tam tak skvěle, navíc, když mě před tím dostával z postele komp, tak teď už ne, všechno vyřídim přes mobil. Very Happy Ale na tohle jsem se taky těšil…
Spánek je ale doopravdy nejlepší činnost. Uteče to tak rychle, všechno je v tu dobu naprosto v pořádku, neexistují problémy ani nic. Jen (hloupé) sny, kterým se ráno podivím, nebo si řeknu, že by se z toho dala napsat povíka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aria
21-40
21-40


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 7:56 am    Předmět: Citovat

Za pomoci zdravé stravy, která nebere člověku energii, se probouzím sama od sebe s chutí do dalšího dne mezi 6:30 - 7:00, spát chodím většinou v 23:00. Jakmile člověk přejde na neustálé hranolky, párky, omáčky.... nevyhrabe se z postele ani v 9 ráno Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 11:13 am    Předmět: Citovat

Tak pro mě je ideál spát tak cca 9 hodin (já vím, že je to dost Embarassed ). Když je to na mě tak jdu spát okolo 11-12 večer a probudím se kolem deváté. Problém je, že se pak ještě klidně hodinu válím pokud můžu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: so únor 11, 2012 12:11 am    Předmět: Citovat

Dalarius et Laixi napsal:

Spánek je ale doopravdy nejlepší činnost. Uteče to tak rychle, všechno je v tu dobu naprosto v pořádku, neexistují problémy ani nic.


Z tohoto důvodu ráda spím. Když potřebuju "vypnout" mozek tak prostě jdu spát. Souhlasím s tebou, že spánek je ta nejlepší činnost, protože ve spánku nemusím myslet na každodenní blbosti, starosti, nemusím nic řešit atd. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so únor 11, 2012 8:40 am    Předmět: Citovat

Aria napsal:
Za pomoci zdravé stravy, která nebere člověku energii, se probouzím sama od sebe s chutí do dalšího dne mezi 6:30 - 7:00, spát chodím většinou v 23:00. Jakmile člověk přejde na neustálé hranolky, párky, omáčky.... nevyhrabe se z postele ani v 9 ráno Smile

Hranolky, omáčky a maso jím zřídkakdy, do práce vstávám už nějaký ten pátek , ale bez budíku bych se rozhodně nevzbudila ... a to vstávám docela"pozdě"- před šestou hodinou. Svého času jsem musela vstávat v 5 hodin a byl to "mor" na mou psychiku ,nepomohlo ani dřívější uléhání do postele.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.