Tak jsem tu!

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c9e008cb338ecb9d932981d1ae708344Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ivkaaa1000
21-40
21-40


Založen: 21.2.2012
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 9:54 pm    Předmět: Tak jsem tu! Citovat

Ahoj,
hlásím se tu jako nováček. Přivedla mě sem touha po dlouhých vlasech. Ted je mám tak po ramena, ale bohužel jsem si je před silvestrem poničila obarvením Palette Shampoo 24 modročerná a ono to nejde smýt (už jsem zjistitla, že paletky jsou největší shit). Takže bych ráda zase měla svou středně hnědou barvu. Kamarád kadeřník slíbil opravit a ted budu hledat spoustu rad, jak pečovat o vlasy, aby hezky rostly (barvit už se nebudu, z toho už jsem poučená)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 5:16 pm    Předmět: Citovat

Vítej Smile
paletky jsou nevyzpytatelné, a hlavně se ty jejich přelivy hodně špatně vymývají, takže je dobře, že ti s odstraněním pomohou v kadeřnictví.
Rad k růstu a péči je na foru spoustu, určitě něco vybereš, ať už vitamíny, vlasové vody, bezbarvou hennu nebo jiné věci Smile
Ať se ti tu líbí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivkaaa1000
21-40
21-40


Založen: 21.2.2012
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 5:23 pm    Předmět: Citovat

Díky, mně už se tady líbí Smile Je tu opravdu hromada rad na všechno. Právě jdu do vany a vyzkouším vajíčko-medovou masku na jemné vlasy, jak jsem tady dneska vyčetla v top fóru. Tak su zvědavá, jak to bude účinkovat na mé vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.