riasy a rybi tuk
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f7fa0b94a4454a3dc7d9ed54a111cab3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 7:54 pm    Předmět: Citovat

Sammael napsal:
Já jim Sushi skoro každý den...moc mi to chutná...jím to buď s již zmiňovaným zázvorem,nebo s wasabi...
Vše si připravuji doma sám


juu, ale to wasabi je vraj strasna pecka Very Happy nemenis sa potom na draka a nechrlis ohen? Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sammael
161-320
161-320


Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 2:44 am    Předmět: Citovat

Ani ne...já jsem odolný....abych vysvětlil tak jim skoro každý den Chilli a to tak,že hodně.... Laughing



Ještě k těm řasam...nevíte někdo zda obsahují mimo min. látek i nějaké vitaminy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 5:16 pm    Předmět: Citovat

Sammael napsal:

Ještě k těm řasam...nevíte někdo zda obsahují mimo min. látek i nějaké vitaminy?

Určitě!
http://www.morske-rasy.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sammael
161-320
161-320


Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2008 12:45 pm    Předmět: Citovat

jsem si to už našel... Laughing Wink ale i tak děkuji


tohle jsem našel já...je to trošku detajlnější Wink
http://209.85.135.104/search?q=cache:p3fnvY2NKWYJ:www.u-slavika.cz/nabizime/Morske_rasy_letak.doc+vitaminy+v+mo%C5%99sk%C3%A9+%C5%99ase&hl=cs&ct=clnk&cd=8&gl=cz&client=firefox-a
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2008 5:56 pm    Předmět: Citovat

Nevíte prosím jestli se dá sehnat obyčejný rybí tuk - tj. ne v kapslích, ale "na lžičku". A kde ho hledat? v lékárně? Přijde mi škoda ten zvyk cpát všechno do kapslí, aby pak člověk spolu s tou účinnou látkou (která je přírodní) do sebe cpal ještě spoustu želatiny. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2008 6:32 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Nevíte prosím jestli se dá sehnat obyčejný rybí tuk - tj. ne v kapslích, ale "na lžičku". A kde ho hledat? v lékárně? Přijde mi škoda ten zvyk cpát všechno do kapslí, aby pak člověk spolu s tou účinnou látkou (která je přírodní) do sebe cpal ještě spoustu želatiny. Rolling Eyes

Pokud si vzpomínám, rybí tuk, co mi dávali v dětství, se jmenoval Epavit - ten najdeš třeba tady. Jen si říkám, kolik tam reálně toho rybího oleje je...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rayna
41-80
41-80


Založen: 4.3.2008
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2008 10:22 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko - ten obyčejný rybí tuk ti teda nedoporučuju. Jestli ho budeš polykat v jiné formě než želatinových kapsulích, tak budeš strašně smrdět rybinou. Půjde ti to nejen z pusy, ale ze všech pórů na těle ( v případě delšího užívání). Je to opravdu hrozný, takže bacha.
Jinak k suši - to miluju. Těžko popsat jak chutná, od uvařených ryb se značně liší. Řekla bych, že třeba syrový losos chutná podobně jako jemně uzený losos. Každopádně je to mňamka. A zdravá!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 1:41 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Nevíte prosím jestli se dá sehnat obyčejný rybí tuk - tj. ne v kapslích, ale "na lžičku". A kde ho hledat? v lékárně? Přijde mi škoda ten zvyk cpát všechno do kapslí, aby pak člověk spolu s tou účinnou látkou (která je přírodní) do sebe cpal ještě spoustu želatiny. Rolling Eyes

vsak zelatina je dobra na vlasy, tak co? Very Happy no inak prehltnut to. hm, neviem jak by som to zvladla teraz, ale ked som bola mala som to zvladla raz a uz to do mna nedostali ani ked sa neviem jak snazili. hrozneeeeee
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
izabela
41-80
41-80


Založen: 23.11.2008
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: st září 21, 2011 8:40 pm    Předmět: sushi Citovat

Pokuď chcete ochutnat sushi a nejste si jisté tou rybou tak si ho dejte zeleninové, ale to už tam bohžel nebude ten tuk. Já teda sushi miluju, ale moje dvě kamarádky ho ochutnaly a nechutná jim takže je to hodně individální. Moje rada je:Prostě to zkuste a uvidíte. Mě poprvé moc nechutnalo, ale pak sem zjistila, že na něj mám chuť tak sem na něj šla znova a dala si ho Smile. Od té doby ho miluju. Hlavně běžte někam kde ho umí připravit. Já na něj chodím do arkád kde není ani moc drahé Smile. Sice se vám může zdát, že je toho málo, al zasytí to Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 9:59 am    Předmět: Citovat

Tak třetí týden užívám rybí tuk.. Nemyslela jsem to pro vlasy nebo tak, ale spíš jako prevenci a pro lepší učení..

Ale druhý účinek je na nehty.. Normálně na nohou stříhám jednou za měsíc, skoro mi tam nerostou a dneska jsem musela zastřihnout za tři týdny od posledního, jaké lopaty jsem měla.. Shocked

A i na rukou je mám pevnější.. Ale tam mi rostou rychle normálně.. Tak počítám, že i na vlasy to bude mít vliv..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.