Rozšířené póry
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d94bf6dbd205e104a2acba14b021240eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Amet
8-20
8-20


Založen: 24.1.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út únor 15, 2011 12:49 pm    Předmět: Citovat

Me se nejvic osvedcilo plet po koupani opatrne vycistit a ihned stahnout studenou vodou a bilkem. Jednou tydne si davam jilovou masku a kdykoliv to jde (treba kdyz delam salat), tak oblicej potru okurkovou stavou. Okurka plet skvele hydratuje. Ted jsem si nove koupila 10% kyselinu salicylovou, ta by mela urychlit obnovu pleti a rozpoustet ucpane pory, tak uvidime.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2012 5:00 pm    Předmět: Citovat

Začala jsem po nějaké době zase používat pleťovou vodu (Alverde růže) a vypadá to, že má vliv i na póry. Jenže mě trochu štípe a mírně po ní zčervenám, i když jen na 5 minut a pak je to v pohodě. Tak přemýšlím, co koupím až dojde. Myslíte že květinové vody mají vliv i na stahování pórů? Nějak mi u nich chybí ta manipulace s kosmetickým tamponem Laughing

Musím ještě pochválit mycí gel se spraší, taky Alverde. Pleť mám citlivou a spíš suchou. Absolutně nevysušuje (zatím Laughing ) a opravdu čistí to co má Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2012 7:46 am    Předmět: Citovat

Ty květinové vody se dají určiět objednat ve větším balení, tam už není ten rozprašovač, takže taponek klidně Wink Ale já si je i z rozprašovače stříkala na tamponek.
Jinak žádnou pleťovou vodu pro stažení pórů bohužel neznám... Ale mě na ty krátery asi jen tak něco nepomůže, růžová Alverde se mnou neudělala nic, květinové od Saloos taktéž... Různé chemické taky ne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2012 10:45 am    Předmět: Citovat

Já teď používám alverde mycí krém s lávovkou a pleť mám rozhodně lepší, občas do něho přimíchám trochu grepových kapek, samotné by mi přišly až příliš čistící.
Květové vody používám, ale spíš tak pro radost a osvěžení. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2012 11:05 am    Předmět: Citovat

jitty napsal:
Já teď používám alverde mycí krém s lávovkou a pleť mám rozhodně lepší, občas do něho přimíchám trochu grepových kapek, samotné by mi přišly až příliš čistící.
Květové vody používám, ale spíš tak pro radost a osvěžení. Very Happy

Můžu se zeptat, jak často ho používáš? Ten obsah lávovky znamená, že je pielingový?
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2012 11:17 am    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
jitty napsal:
Já teď používám alverde mycí krém s lávovkou a pleť mám rozhodně lepší, občas do něho přimíchám trochu grepových kapek, samotné by mi přišly až příliš čistící.
Květové vody používám, ale spíš tak pro radost a osvěžení. Very Happy

Můžu se zeptat, jak často ho používáš? Ten obsah lávovky znamená, že je pielingový?


To právě vůbec není, je úplně jemný, opravdu jako krém, ale na pleti vytvoří takovou jemnou pěnu a vůbec nevysušuje.


Naposledy upravil jitty dne st březen 21, 2012 11:27 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2012 11:22 am    Předmět: Citovat

jitty napsal:

To právě vůbec není, je úplně jemný, opravdu jako krém, ale na pleti vytvoří takovou jemnou pěnu a vůbec nevysušuje. [/url]

Ok, až dopatkám svůj z Rosmana, asi do něho půjdu.
Teď jsem si vzpoměla...u kamarádky byla na předváděčce nějaká slečna od kosmetiky Mary Kay. Měla takovou fialovou masku a ta póry úplně stáhla. Akorát kdyby stál od jednu nulu míň. Very Happy Very Happy Stál kolem 700kč.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2012 11:29 am    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
jitty napsal:

To právě vůbec není, je úplně jemný, opravdu jako krém, ale na pleti vytvoří takovou jemnou pěnu a vůbec nevysušuje. [/url]

Ok, až dopatkám svůj z Rosmana, asi do něho půjdu.
Teď jsem si vzpoměla...u kamarádky byla na předváděčce nějaká slečna od kosmetiky Mary Kay. Měla takovou fialovou masku a ta póry úplně stáhla. Akorát kdyby stál od jednu nulu míň. Very Happy Very Happy Stál kolem 700kč.


Tento právě není stahovací jako třeba slupovací masky, spíš jemně čistící, právě když do toho přidám ty grepové, tak ty jsou čistící až až, tak abych nebyla přesušená, proto to kombinuju.
Dá se občas koupit i to malé balení na vyzkoušení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 9:37 am    Předmět: Citovat

Včera jsem si koupila od Baley čistící pleťovou vodu na smíšenou pleť "young".Zelená lahvicka,49 Kč.S ovocnými kyselinami,perfektně mi zjemnila pleť a stáhla pory!Very Happy Neucpava to,nedela pupínky a hlavne to stojí o dost méně nez luxusní masky.Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 10:52 am    Předmět: Citovat

Fairy, to zní dobře... Mohla by ses mi prosím kouknout, jestli obsahuje alkohol?
Já mám teďka Niveu Young (ta je bez alkoholu), takovou modrou a je taky docela dobrá, přijde mi, že pěkně čistí a je jemná, ovšem s póry neudělá nic.

Jinak jedna výborná maska, co mě póry trošku stahuje - Freeman s avokádem a jílem, taková veliká zelená tuba. Je fakt dobrá, jenom aličko vysušuje, ale tak jednou za týden je to OK, nebo dát jenom na potřebná místa. Pleť je po ní i hezyk hladká...
A Freeman má teďka ještě jahodovou s čokoládou, prý je taky moc dobrá a nevysušuje tolik jako ta avokádová, ale nemám vyzkoušeno.
Cenově jejich masky vycházejí skvěle, ta veliká tuba za 150, ve slevě většinnou za 100...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.