Filtrovaná voda
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=990f2266092cd5184bfef8abe5421710Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 12:09 am    Předmět: Citovat

tak já teda musím za sebe říct že v Praze voda dobrá Smile
Kladno převařit a nebo se šťávou(dá se i samotná ale nejni to ono), šíleně tvrdá, takže když si uvaří člověk čaj tak pak na povrchu je takovej hnusnej povlak, takže radši samotnou ne čaj
Vysočina(hranice s jižníma čechama) voda výborná, jen trošku tvrdší

jinak právě, že ty filtry odfiltrujou i dost minerálů, nemáte pak problémy? teta měla brittu(Praha), ale pak jim u všech z rodiny zjistili něčeho nedostatek, a tak ji přestala používat

Soufflet: někde jsem četla o nějaký láhvy, který tam uteče jen inimum potvůrek, ale stejně by to chtělo asi čistící tablety
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 12:24 am    Předmět: Citovat

http://vodahory.cz/filtrace-dezinfekce-vody/mcnett-aquamira-lahev-s-filtrem.html
http://www.lahvesos.cz/cz//caste-dotazy

mno tak jsem hledala a našla něco málo v historii, vychvalujou jak je to lepší jak tablety, ale nevím mno...

pak teda jsem ještě nedávno viděla nějaký udělátko,který se jen přidělá na petku, byl to filtr s pumpičkou nebo co... mno myslím, že bude lepší když vygooglíš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 6:55 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Soniczka - v Ostravě Smile zjevně na dobrém místě, protože chutná fakt fajně. Ale třeba v Praze na několika místech u kamarádů to není nic moc.


Mě v Ově tež chutná voda z kohoutku, přitom ostatní na mě čumí, jak kdybych spadla z višně, že je hnusná Twisted Evil

Kde bych vodu filtrovala, ale neznala jsem to v té době, tak byly mé 4 roky studia v Luhačovicích, ble fuj hnus. To jsem při pití vody musela zadržovat dech Laughing

Jinak jsem tež z Novojičínska a voda fajná Smile

Tož je to všechno hodně subjektivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
enkelinkiskanka
321-600
321-600


Založen: 4.11.2010
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 8:28 am    Předmět: Citovat

astrid napsal:

Hodně proto uvažuji o pořízení nějakého filtru pro domácnost, u nás (Liberec) ta kohoutková voda fakt dobrá není. Ráda bych ji přitom pila, ale snesu ji jen po úpravě. Jinak holt ještě pořád užívám tu balenou...


Mě teda liberecká voda chutná Smile Co je ale humus fialovej je voda na Mělníku. Mylím, že až tam zas příští rok půjdu studovat, ňákej filtr vážně pořídím... Sad
_________________
Vlci lide jsou prokleti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 8:45 am    Předmět: Citovat

enkelinkiskanka napsal:
Mě teda liberecká voda chutná Smile Co je ale humus fialovej je voda na Mělníku. Mylím, že až tam zas příští rok půjdu studovat, ňákej filtr vážně pořídím... Sad


Ono asi jak kde... V místě, kde jsem bydlela dříve, byla fakt příšerná - zdála se mi hodně chlorovaná a byla dost tvrdá. Teď, co jsme se přestěhovali jinam, je to přece jen lepší, i když třeba nějaké kvalitní čaje pořád dělám z balené vody a samotnou ji piju jen občas. Proto o tom filtru dost uvažuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 8:54 am    Předmět: Citovat

Já teď testuji poněkud alternativní filtr - šungit. Pražská voda mi vůbec nechutná, ale nechci pít pořád čaje. Tak uvidíme, jak se ten šungit osvědčí Smile
http://bylinka.cz/shop/sungitova-drt-aktivator-vody.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 10:12 am    Předmět: Citovat

Ono Kladno právě pije Mělník a Prahu...což dle babičky vodohospodářky, je ta Mělnická alespoň kvalitní (dobrá ale být nemusí, že jo... Very Happy ). V Září sem si to hledala, protože se mi tenkrát zdála fakt strašná (teď už sem celkem zvyklá)
Jinak čím blíž k vodojemu, tím víc chlorovaná, takže stěhování vážne může mít slušný vliv Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
enkelinkiskanka
321-600
321-600


Založen: 4.11.2010
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2012 12:52 pm    Předmět: Citovat

Caithlin napsal:
Ono Kladno právě pije Mělník a Prahu...což dle babičky vodohospodářky, je ta Mělnická alespoň kvalitní (dobrá ale být nemusí, že jo... Very Happy ). V Září sem si to hledala, protože se mi tenkrát zdála fakt strašná (teď už sem celkem zvyklá)
Jinak čím blíž k vodojemu, tím víc chlorovaná, takže stěhování vážne může mít slušný vliv Smile


Mě na Mělníku nepřišla ani tak chlorovaná, jako šíleně tvrdá... konvici jsme vyvářeli octem každý týden. Jasný, na intru je ta konvice dost zatěžovaná (měli jsme jednu na budovu s 6 pokoji) ale takovej povlak se nám doma neudělal za rok Sad natož za týden...
_________________
Vlci lide jsou prokleti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilcas
81-160
81-160


Založen: 5.2.2009
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: so duben 07, 2012 8:31 am    Předmět: Citovat

Clanek o filtracnich konvicich
http://m.novinky.cz/articleDetails?aId=264172&sId=&mId=
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.