Rozhodnutí o dlouhých vlasech

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4a0d19d50c2c21aea8d475bbbdd36e5fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2012 6:53 pm    Předmět: Rozhodnutí o dlouhých vlasech Citovat

Ahojda Smile
Chtěla bych tímto poděkovat všem z DV stránky, jelikož jsem díky ní opět zatoužila po dlouhých vláskách. Známe to. Mívala jsem vlasy až po zadek ale pak jakmile se mých vlasů poprvé dotkly nůžky, už se to nedalo zastavit a tak jsem dlouhé čtyři roky neměla delší, než pod lopatky. Na tuhle stránku jsem narazila, když jsem bojovala se suchými vlasy a zatoužila po douhých vlasech. Nyní už jen čekám a starám se o vlásky, ikdyž jsou teprv po lopatky. Vlásky rostou rychle (za deset měsíců sem měla z ježka vlasy po klíční kost)
Doufám, že díky této stránce si opět vypěstuji dlouhé zdravé vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharinka
41-80
41-80


Založen: 19.4.2012
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 2:13 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, přiznávám se, že jsem neměla vlasy delší než pod lopatky, ani ne do půli zad. Ale jak tu to pročítám, asi nechám zase narůst vlasy. Momentálně je mám na ramena. Když se o ně člověk dobře stará, vlasy rostou a jsou nádherné. Jak tak čtu, vlasy ti rostou opravdu rychle, to mě bohužel ne. Budu muset zastřihnout konečky a pak to snad bude lepší. Vlasy mám dost zničený. Určitě zase budeš mít dlouhé a zdravé vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.