pryc s opalenim!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d4283e2948e35ead8fe9dda13352cde5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
morbidprincess
161-320
161-320


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: so červenec 16, 2011 6:28 pm    Předmět: Citovat

ja som sa rozhodla toto leto odložiť svoj opaľovací SPF50 a vyhlásiť vojnu vyrážkam na pleciach a na chrbte (počula som, že slnko na to pomáha). A po tomto týždni, keď sme mali tábor s deťmi mám celé spálené ramená, ale vyrážky sú ozaj trošku menšie. A radšej mať neatraktívne spečené (v mojom prípade aj tak nikdy nebude čokoládková farba, skôr šedožltá) plecia, ako biele a svietiace vyrážky. Takže tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2011 4:30 pm    Předmět: Citovat

Člověk by čekal, že si ze severu přiveze spíš omzliny, ale já se v Norsku parádně připekla (myslím, že takhle snědá jsem ještě nikdy nebyla). Nejúžasnější jsou nohy - tzv. "turistické opálení". Předstvte si ostrý pruh nad kotníky od pohor a v horní části stehen druhý od kraťásků, vrchol elegance Smile Nakoupila jsem okurky, třeba trochu zaberou, na citron nemám odvahu.
Netušíte jak opálení předcházet (hlavně při dlouhodobém pobytu venku)? Kamarád měl loni brigádu venku, asi měsíc, v největším horku. Měl nějaký krém na opalování (bohužel už si nepamatuje jaký přesně) a byl i po měsíci stále stejně bledý. Nevíte co to mohlo být?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2011 5:07 pm    Předmět: Citovat

No ta Bioderma celkem funguje. Ale teda nevim, jestli kdyz ji clovek pouziva vic let za sebou - ted jsem se vratila z akce, kdy jsem byla povetsinu dne na slunku (celkem zradnem, bo jeden den se to stridalo s mrakama co par minut a druhy den bylo dusno a slunko svitilo pres opar), namatlala jsem se vzdycky rano a stejne me to krapet prismahlo. Mam ten krem druhy rok, tak nevim, jestli treba neslabnou ucinky... Nicmene dluzno rici, ze se ted pripekli uplne vsichni - ti namazani i ti nenamazani...
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2011 5:52 pm    Předmět: Citovat

Bioderma SPF 50 je super a tento rok testujem Cien SPF 50 a tiež dobré. ale treba sa mazať a mazať Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2012 12:23 pm    Předmět: Citovat

Jednou jsem se zapomněla namazat a jsem červená Confused Čekala jsem, že zhnědnu, nebo se sloupu zpět do bleda, ale ta červená barva mi zůstala. Máte nějaké šetrné typy jak se toho zbavit? Máchám si obličej v syrovátce, ale ani po týdnu efkt žádný. Zkoušela jsem okurku, ale hrozně mě vysušuje (asi půjdu reklamovat obličej, že mi dali o číslo menší velikost Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Císařovna
21-40
21-40


Založen: 5.3.2011
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2012 1:15 pm    Předmět: Citovat

Já už se pomalu bojím před někým říct svoji oblíbenou větu, že nesnáším léto, slunce a vedro, nebo nedej bože, že se nerada opaluju. To na mě pak každý kouká s otevřenou pusou, jako jestli to fakt myslím vážně. Very Happy Takže mě dost překvapilo, že je tady tolik lidí, kteří mají rádi bílou kůži a nechtějí se opalovat, stejně jako já. Nejspíš vyzkouším ten bílek a citron, třeba mi to pomůže na ty pihy, co mám celoročně, hlavně na nose (jinak jsem bílá, jak sníh). Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.