Kozmetika Kallos od perlacosmetic.sk

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bd58a21152d9dbe65b2027989d960c25Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Arya
161-320
161-320


Založen: 7.8.2009
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: pá říjen 16, 2009 4:58 pm    Předmět: Kozmetika Kallos od perlacosmetic.sk Citovat

nemohla som nikde tuto temu najst a strasne by ma zaujimalo, ci mate nejake skusenosti s vyrobkami stadeto Laughing od pearlcosmetic.sk
netajim sa, ze hlavne ta cena mi udrela ako prva Laughing
edit: prave som si vsimla, ze sa to vola perlacosmetics a ja furt ze pearl...uz som zmagorena z tej anglictiny Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: so říjen 17, 2009 12:44 pm    Předmět: Citovat

Pozerala som ohlasy na nete a celkom si chválili tú placentovú masku Smile . A tie ceny sú fakt dáke dobré Shocked Very Happy . Mám ďalší dôvod ísť na výlet do Nitry (prvý je Gestil Wonder Wink ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 4:26 pm    Předmět: Citovat

bloodQUEEN napsal:
Pozerala som ohlasy na nete a celkom si chválili tú placentovú masku Smile . A tie ceny sú fakt dáke dobré Shocked Very Happy . Mám ďalší dôvod ísť na výlet do Nitry (prvý je Gestil Wonder Wink ).


viem že sa ozývam dosť neskoro ale v Nitre sa dá zohnať Gestil???? Shocked kde???

Ja mám veľmi dobrú skúsenosť aj s placentovou maskou a aj s maskou s mliečnym proteínom. Svokra používala od Kallosu taký ružový sprej na rozčesávanie, vraj bol fantasický, z jej hrubých drôtov spravil rozčesateľné vlasy ale mne sa zdá že práve v tomto spreji bolo na môj vkus dosť silikonov.

Mliečna maska Latte je asi uplne bez silikonov a v tej placentovej je tuším 1-2.
_________________
Pesimista vidi problem v kazdej prilezitosti, optimista vidi prilezitost v kazdom probleme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.