Šampón Purity Vision
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5f345d8eca4f77ff41c04aee1c63bd0eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Byl šampón od Purity Vision pro vás správná volba? :))
Ano, mám po něm báječné vlasy!
0%
 0%  [ 0 ]
Asi ano. Ale přijde mi jako jiné běžné šampóny...
50%
 50%  [ 1 ]
Ne, pro mé vlasy se vůbec nehodí.
50%
 50%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 2

Autor Zpráva
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 8:38 pm    Předmět: Citovat

MissTeena napsal:
To ti věřím! A máte tam i jídlo nebo spíše kosmetiku? Smile)


Kosmetiku, drogerii a z jídla jen nějaké dobré mňamky - tyčinky, dobré čokolády, chalvu, nějaké dobré čaje atd. Ale spíš drobnosti. Smile

A abych nebyla až tak moc OFF, tak já dodám, že mi ten šampon stále docela vyhovuje. Lepší průměr - asi tak bych ho zhodnotila. Ale je sranda, jakou má barvu - jednou se mi neředěný dostal na ucho, já ho nějak špatně spláchla a asi po hodině, co jsem vylezla ze sprchy jsem zjistila, že mám ucho pokryté hnědou lepkavou látkou Very Happy A že mi to trvalo, než mi to došlo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 9:14 pm    Předmět: Citovat

neewe napsal:
Kosmetiku, drogerii a z jídla jen nějaké dobré mňamky - tyčinky, dobré čokolády, chalvu, nějaké dobré čaje atd. Ale spíš drobnosti. Smile

A abych nebyla až tak moc OFF, tak já dodám, že mi ten šampon stále docela vyhovuje. Lepší průměr - asi tak bych ho zhodnotila. Ale je sranda, jakou má barvu - jednou se mi neředěný dostal na ucho, já ho nějak špatně spláchla a asi po hodině, co jsem vylezla ze sprchy jsem zjistila, že mám ucho pokryté hnědou lepkavou látkou Very Happy A že mi to trvalo, než mi to došlo Very Happy


Laughing Laughing to si viem predstaviť Laughing Voňal aspoň pekne?Smile Lepší priemer nie je pre mňa moc dobré ohodnotenie, oproti tomu na koľko ma zaujal:D No čo..som rada že to viem, aspoň sa môžem sústrediť opäť na niaký nový zo všetkých tých "best" šampónov o ktorých tu čítam Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 9:42 pm    Předmět: Citovat

No, vůně je to dost zvláštní. Taková ajurvédská Very Happy Ale nenech se mnou odradit, já nejsem schopná juchat u šamponu, jak je geniální. Buď umyje a svědí mě šiška = průměr nebo umyje a moc mě šiška nesvědí = lepší průměr Very Happy
Mám asi jiné požadavky něž běžný uživatel, tak bych tě nechtěla odrazovat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 10:11 pm    Předmět: Citovat

neewe napsal:
No, vůně je to dost zvláštní. Taková ajurvédská Very Happy Ale nenech se mnou odradit, já nejsem schopná juchat u šamponu, jak je geniální. Buď umyje a svědí mě šiška = průměr nebo umyje a moc mě šiška nesvědí = lepší průměr Very Happy
Mám asi jiné požadavky něž běžný uživatel, tak bych tě nechtěla odrazovat Wink


Nie nie neodradzuješ, ja práveže veľmi dám na poznatky z DV takže som rada že to viem:) Naviac ani na nete naň nie sú niaké ódy, takže tie účinky asi nebudú niaké kúzelné. Ech ale to máš fakt hrozné porovnávanie priemeru a lepšieho priemeru:DVery Happy Ja ich síce porovnávam podľa toho z ktorého mi padajú najviac vlasy a z ktorého menej čo nie je o nič lepšie Very HappyVery Happy Asi nie sme moc ideálne na hodnotenie šampónov Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.