Tetování hennou
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5a8e84de457947c78dc58c339f16ed24Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2010 8:42 pm    Předmět: Citovat

malovat jsem jednou zkoušela sama na sebe a popravdě nevypadalo to moc dobře.malovala jsem tyčinkou namáčenou do henny,ale vypadalo to tak neumětelsky.a to jsem si pořídila tu brožurku,kde jsou i ty vzory a vypadá to hodně jednoduše.
předpokládám,že jsou lepší ty v tubách,že se to líp aplikuje.
nebo ne a chce to jenom cvik?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
novimiri
0-7
0-7


Založen: 8.2.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 4:16 pm    Předmět: Motivy a ukázky tetování, info o tetování Citovat

Ahoj,
hledal jsem delší čas nějaké vzory tetování a informace o samotném tetování. Už sice tetování mám a tak mi stránky moc užitečné už nebudou, ale přesto jsem na jedny narazil, tak odesílám odkaz pokud také hledáte něco o tetování jako já dříve. http://www.tetovanimotivyavzorykatalog.eu

Zdravím Míra
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
beee
0-7
0-7


Založen: 30.6.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 10:35 am    Předmět: Citovat

Ahojte mate niekto skusenosti konkretne s tymto ?? http://www.naturshop.sk/product/henna-penna-pero-na-tetovanie-hennou-1089/ Question Question Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 1:05 am    Předmět: Citovat

Našla jsem na netu článek National Geographic (http://www.national-geographic.cz/detail/kdyz-se-pripravuji-na-svatbu-somalky-boli-to-4598/) a tam bylo psáno o tetování hennou:

Tetování hennou setsakramentsky bolí – jednou jsem si to chtěla vyzkoušet a do dneška nechápu, jak se mi podařilo nevyletět z kůže. Henna, malá nevinná rostlinka, se totiž namele na prášek, a aby měla schopnost barvit, namíchá se s kyselinou. Ale co, za krásu se trpí.

No to se mě vážně zdá drastický, dyt to přece jde citronem ne?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 6:49 am    Předmět: Citovat

Mne raz teda maľovala hennou neaká Indka, klasicky nárty tými jemnými kvetinkami ako je to pre nich bežné ( dlane rúk sa mi zdali príliš viditeľné) ... a trošku to štipkalo (keby prirovnám tak akoby si potierate nohu alkoholom, teda nič neako bolestivé, okr toho na nártoch je koža jemnejšia a citlivejšia), a to len kým zaschla a potom sa odlúpla Smile ... zato som to nezmyla ani za boha za 4 týždne Smile... takže určite neaké henna pero a podobne to je nachvíľku, ale originál henna sa možno s niečím takým mieša Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
derpina
161-320
161-320


Založen: 24.11.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 8:26 am    Předmět: Citovat

uff.. no neviem.. "setsakramentsky bolí"? to musel byt nejaky humus... (alebo alergia?) pokial viem tak staci citron, pripadne nejake esencialne oleje... pri pokusoch na narte mi henna+citron+olej chytila celkom pekne a to som to mala nanesene pomerne kratky cas bez nejakeho dalsieho dopomahania naparovanim pripadne dalsou citronovou stavou ako to uvadzaju v niektorych navodoch...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 9:14 am    Předmět: Citovat

To je nejaky blud, nie? Very Happy
Na zopar spolocnych "taborovych dovolenkach" v Taliansku, organizovanych skolou, si (na moju neskonalu zavist Very Happy) vela kamaratov/kamaratiek davalo hennovych dracikov, ruzicky a bohvie co vsetko este, kade-tade po tele. Myslim, ze ak by to tak brutalne stipalo a vyzieralo pokozku, 10 az 13-rocne decka by sa asi so slzami v ociach ozvali, nie? Smile
Jedine staznosti sa dostavili az po par dnoch, ked slana voda docela kvalitne zapracovala na skorsom zmyvani tetovania. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 10:37 am    Předmět: Citovat

No nevím, nakolik National Geographic šíří bludy.... v tom tetování od moře je ale PPD, ne jen henna.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 2:50 pm    Předmět: Citovat

Mne prave vsemohuci gugl vyhodil tento clanok:
http://www.hennapage.com/henna/ppd/index.html
Z cohoz mi logicky vychadza, ze harmful je to PPD, nie henna samotna... Cize viac by malo boliet to "primorske" tetovanie ako obyc hennou.
Ci? Moje 3 kolecka v hlavke nepracuju spravne? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.