Hennování

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c415952efd2bdf22d8ab576b55e87389Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2012 5:40 pm    Předmět: Hennování Citovat

Ahoj všem dlouhovláskám.
Jsem tu víceméně nová. Tedy nová, už jsem nad DV strávila pěknou řádku hodin (nebo dnů? Smile ), cca měsíc a půl. Samozřejmě vybavená Lopušákem (domácím), Biosilem, Bioaquanolem U a teď se chystám hennovat. Mé vlasy jsou blond, odrosty (od konce února) lehounce tmavší, nebo spíš o něco chladnější barva řekla bych. Zítra ráno se chystám hennovat zlatou blond (DM). Můžete mi někdo, prosím pěkně, poradit, co do barvy přidat, aby vlasy neztmavly nebo nechytly příliš zrzavý nádech? Ráda bych pořád svou teplou blond barvičku Wink
Já vím, že o hennování je tady toho popsaného už spousta, ale nikde jsem nenašla co udělá třeba silnější heřmánkový vývar do henny, nebo tedy pár kapek citronu. Může to pomoct?
Zatím děkuju a přeju krásný víkend všem DVskam Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2012 6:15 pm    Předmět: Citovat

Ahoj a vitej u nas Smile

Zlata blond muze vlasy mirne ztmavit, ale nepredstavuj si nejakou hororovou tmavou nebo zrzavou Wink Spise prida zlutavy/zlatavy nadech, takze popelave blondykny pak koukaji, ze "ta blond uz neni az takova blond jako byla predtim". I kdyz to je asi spise pripad Hennecolor Smile

Henna z DM obvykle hure chyta/rychle se vymyva, i kdyz jsou zde i vyjimky, ktere na ni nedaji dopustit. Pro prvni hennovani je idealni, pokud nevis, co presne ocekavat: pomerne rychle se vymyje temer beze stopy a myslim, ze z nejakeho superztmaveni vubec nemusis mit strach.

Hermanek podpori zlutave/zlatave tony, takze klidne do toho. A citron zase podpori uvolnovani barviva (i kdyz to asi plati hlavne pro Lawsonii (zrz hennu neboli "cistou hennu"), ale taky bych ho tam klidne pridala Smile Jen to pak bude mozna trosku "zlutavejsi".
Nebo to muzes udelat tak, ze poprve pridas jen hermanek a uvidis, jestli vysledek bude vyhovovat tvemu gustu. Pokud bys to chtela jeste sytejsi, tak pri pristim barveni pridas i trochu citronu Wink Je lepsi postupovat od nejsvetlejsich, protoze zpatky se to vraci pomerne obtizne.

Jen kdyztak pozor, zkus to nejdriv na praminku vlasu: pokud mas totiz odbarvovane vlasy, cassia muze reagovat se zbytkovym peroxidem a chytit ti do zelenaveho nadechu. Taky meliry ti pravdepodobne trochu vystoupi, protoze na ne cassia chyti lepe nez na neposkozene vlasy (odrosty). Muze to pak delat dojem, ze ti vlasy ztmavila Smile

Kazdopadne preji hodne stesti a at se ti u nas libi Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: so červen 09, 2012 6:04 am    Předmět: Citovat

Děkuju mockrát za vyčerpávající odpověď Smile
Pro začátek tedy zkusím jen trošku toho heřmánku, a pro jistotu to nechám na hlavě jen do těch 60 min, přeci jen je to úplně první. Před týdnem jsem si dělala jen ten bezbarvý zábal, ale ze stejného důvodu jsem ho nechala taky asi jen něco maličko přes hoďku Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.