Henna

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a19fa1ccc0194371c12121535343e3eeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Darinka W
0-7
0-7


Založen: 14.6.2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2012 5:17 pm    Předmět: Henna Citovat


Dobrý den. jsem tu zaregistrovaná nově ale už dříve jsem sem chodila a koukala na různé rady na třepení vlasů a také na lunární kalendář pro stříhání - díky němu jsem se sem taky dostala... Very Happy
Objevila jsem zde také, že existuje něco jako henna, tak jsem si ji sehnala a vyzkoušela (jelikož mám středně světlé hnědé vlasy a vždy jsem toužila po černých, havraních, koupila jsem si černou). Vlasy se mi po nějaké době hennování hlavně přestaly tolik třepit, ale ty krásné černé havraní vlasy nikde. Možná jsem měla jen nepatrně tmaší vlasy, kterých si stejně nikdo nevšiml, jen když se začala vymývat do rezata, teprve poté se mě ptali, jestli náhodou nejsem obarvená.

Večer jsem si vlasy umyla šamponem od henny, napatlala jsem si ji tam, zadělala igelitem a poté hrozně teplým kulichem a šla spát. Ráno jsem vlasy opět vymyla šamponem od henny, tak nevím, Prosím poradte, co dělám špatně ?[/code]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2012 6:03 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den Smile

černá henna chytá velice špatně. nejlépe v tmavých barvách chytá Lush a Khadi. Ale někomu to moc nechytá celkově.

Indigo nemá rádo moc teplo, voda by měla mít cca 50 stupňů a nemělo by se k němu přidávat nic kyselého. Smile
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2012 6:21 pm    Předmět: Citovat

Ja jen dodam ze se nenechava odstavat, na hlavu se dava hned Smile

Bohuzel s tim rychlym vymyvanim je to otazka vlasu ... kazde jsou jine a nekomu drzi jako pribite a jiny ho ma behem jednoho tydne pryc (a zusta jen zrzava henna).
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.