Vlasostrasti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 122, 123, 124 ... 208, 209, 210  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: ne červenec 15, 2012 11:34 am    Předmět: Citovat

To věřím, ale zkusím vydržet a když bude nejhůř a bude to vypadat příšerně, tak do toho třeba půjdu Smile Mně ale naštěstí rostou rychleji, tak uvidíme ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2012 9:10 pm    Předmět: Citovat

Moje vlasy jsou furt zplihlý, i když jsou čerstvě umytý, vypadaj že mám jen 3 chlupy na hlavě když je mám rozpuštěný, mastný druhej den, no fuj hnus, hnědá henna se vymejvá a prosvítá mě ta červená čím dál víc, no nelíběj se mě mrchy už asi tejden.... a začly mě nějak padat Rolling Eyes
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2012 5:56 am    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
no nelíběj se mě mrchy už asi tejden...
Nikinko, nemám žádnou radu, bohužel. Takové období znám moc dobře, takže s tebou úplně soucítím a vím, jaké to je. Někdy pomohlo nahennit vlasy u hlavy, s tím padáním - je možný ohlašující se podzim... Držím palce, ať to období rychle přejde Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nickies
41-80
41-80


Založen: 18.11.2010
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2012 7:53 am    Předmět: Citovat

Přidávám se, tak nějak mám ze svých vlasů zase pocit, že jsou splihlejší, hrozně jemné a jako bonus se mi strašně nelíbí moje aktuální světle hnědá barva. Jenže jednou jsem už tento rok chemií na tmavo barvila a brzo to pustilo zase na tu hnědou a znovu se mi do toho jít nechce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2012 7:54 am    Předmět: Citovat

Nikinko, snad to rychle přejde...
Jinak moje vlasy mají aktuálně dvě podoby: buď vypadají, jako bych prolítla roštím - prostě rozježené, odstávající a chlupaté (všude ty malé vlásky, jsem za ně ráda, ale občas mě štvou...) - nebo na druhou stranu ulízlé tři chlupy. Nic mezi tím. Twisted Evil A já vždycky přemýšlím, co je lepší.
Podle množství kondiše jsou vždycky buď: hned po umytí tři chlupy, nebo den po umytí rozježené a následně tři chlupy... Rolling Eyes

Barva se mi taky strašně vymyla, odrosty mám dost světlé proti zbytku, zrz z toho září na sto honů (ale to mě zas tak moc neštve, jen maličko)... Ale nějaké velké odrosty ještě nemám, takže barvit se mi úpně nechce (teď to bude khadi ořechová)
A ještě navíc mě nějak začaly obtěžovat při spaní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2012 8:27 am    Předmět: Citovat

nickies napsal:
Přidávám se, tak nějak mám ze svých vlasů zase pocit
Myslím, že je to opravdu jen pocit, protože tvé vlasy vypadají skvěle, jsou bohaté, silné a barva je taky hezká - a navíc, ta je to nejmenší, protože se dá upravit během pár hodin Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2012 8:33 am    Předmět: Citovat

Nikinko, taky bych ti moc ráda na to plihnutí něco poradila, ale to, co zabrá mně se tady snad nesmí říkat ani nahlas Laughing takže nic Wink mně vlasy prostě plihnou když jsou od pasu delší, nehne s nima nic, tak je prostě stříhám, aby byly do půl zad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nickies
41-80
41-80


Založen: 18.11.2010
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2012 8:38 am    Předmět: Citovat

Děkuju Sim, ale tady mi udělal velkou službu blesk na foťáku Smile Vlasy mám opravdu hodně jemné, ale zase díky tomu teď doceňuju vlnité vlasy a nechápu, proč jsem se je v pubetě snažila rovnat za každou cenu Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2012 8:41 am    Předmět: Citovat

egle napsal:
Nikinko, taky bych ti moc ráda na to plihnutí něco poradila, ale to, co zabrá mně se tady snad nesmí říkat ani nahlas Laughing takže nic Wink mně vlasy prostě plihnou když jsou od pasu delší, nehne s nima nic, tak je prostě stříhám, aby byly do půl zad


Tak pročpak by ne, že... Každý má jiné vlasy a jiné priority - pokud chce člověk nosit převážně rozpuštěné vlasy, může se stát, že to od určité chvíle prostě moc nejde, no Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2012 8:42 am    Předmět: Citovat

Posledních 14 dní mám vlasy jako chumel slámy. Včera jsem dala gestil a kvalita je super! Bohužel abych se zase neradovala moc... tak mi vystoupla zrzavá barva. Chjo... Confused Sad
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 122, 123, 124 ... 208, 209, 210  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.