Taky nenávidíte zkušební kabinky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6f9d96254cc62db7de68e5b114dc91ccZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2012 11:33 pm    Předmět: Citovat

Též nesnáším zkušební kabinky - ostré zářivkové světlo tam udělá z člověka poďobanou zarudlou příšeru. Kabinky bývají malé, takže je tam celá postava stejně špatně vidět. Vždycky se tam celkem dost zpotím, takže už po druhém kusu oblečení se mi ani nic zkoušet nechce. Hrozné je to hlavně v zimních měsícíh, kda se tam má člově vyslíct a zase oblíct do všech těch vrstev.....navíc, často mají omezený počet zkoušených věcí, a když si chci vzít různé velikosti a třeba i barvy, tak pokud s sebou nemám nějakého spřáteleného podavače v podobě kamarádky, rozhodně se několikrát po sobě nepřevlíkám, abych si vybrala např jinou velikost. Většinu oblečení mám šitého na míru u svojí švadlenky, pak ještě chodím do pár menších obchůdků, kde je snesitelná kabinka a ochotné prodavačky. Hlavně díky tomu kabinkovému procesu nechodím moc ráda nakupovat oblečení.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2012 6:59 pm    Předmět: Citovat

Tak včera jsem byla v HM na Vaclaváku..tak strašný kabinky jsem už hodně dlouho neviděla .O debilních dveří raději ani nemluvim.Ale co mě nejvíc naštvalo že tam nebyl ani věšák ani židlička.Tak mě to naštvalo,že jsem si nic nezkusila a rovnou odešla z prázdnou. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.