Ahoj všem! :) Stresem mi vypadaly vlasy a teď...

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8433715f702f33836ce09ae3f1b1992cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicky21
0-7
0-7


Založen: 23.8.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 8:50 pm    Předmět: Ahoj všem! :) Stresem mi vypadaly vlasy a teď... Citovat

a teď je mám po lopatky, to co z nich zbylo, kolem uší a vzadu jsem byla plešatá docela. Ty nové mám 4-5cm dlouhé po celé hlavě, mám je hustější než předtím. Přidala jsem se k Vám, abych se mohla informovat, tiše závidět těm, co je mají dlouhé a s otevřenou pusou naslouchat radám, jak se chovat k vláskům Very Happy Musím se přiznat, že jsem je dost rasovala melírováním a fénováním. Od doby "výpadku" nemelíruju, suším na vzduchu, max. studeným vzduchem fénem. Použím z DM přírodní šampóny bez silikonu, baštím biosil, pupalku, omega 3 a taky jóga, abych je nestresovala Very Happy Vlasy se mi odměnily, že přestaly vypadávat, ale hlavně začaly růst nové a drží! Také používám Dixi arvit, ampulky výživy na vlasy. Můj dotaz na Vás zní... Jak se dělají olejové zábaly a jak s těma kopřivama? Jak sušit, skladovat a následně použít třeba v zimě? Jinak moje vlasy. Je mi 22let a už mám pár šedin, ale stejně mě to nikdo nedonutí obarvit. Vlasy jsou jemné, rovné a světle hnědé, pokožka na hlavě suchá. Je mi jedno, že mám šediny, raději dlouhé zdravé vlasy a pár šedin, než utrápené. A taky chci mít na svatbě vlasy aspoň do půlky zad, ale pšššt. Díky všem za odpověď. Mějte se fanfárově!!! Smile Nikola
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 9:00 am    Předmět: Re: Ahoj všem! :) Stresem mi vypadaly vlasy a teď... Citovat

Nicky21 napsal:
a teď je mám po lopatky, to co z nich zbylo, kolem uší a vzadu jsem byla plešatá docela. Ty nové mám 4-5cm dlouhé po celé hlavě, mám je hustější než předtím. Přidala jsem se k Vám, abych se mohla informovat, tiše závidět těm, co je mají dlouhé a s otevřenou pusou naslouchat radám, jak se chovat k vláskům Very Happy Musím se přiznat, že jsem je dost rasovala melírováním a fénováním. Od doby "výpadku" nemelíruju, suším na vzduchu, max. studeným vzduchem fénem. Použím z DM přírodní šampóny bez silikonu, baštím biosil, pupalku, omega 3 a taky jóga, abych je nestresovala Very Happy Vlasy se mi odměnily, že přestaly vypadávat, ale hlavně začaly růst nové a drží! Také používám Dixi arvit, ampulky výživy na vlasy. Můj dotaz na Vás zní... Jak se dělají olejové zábaly a jak s těma kopřivama? Jak sušit, skladovat a následně použít třeba v zimě? Jinak moje vlasy. Je mi 22let a už mám pár šedin, ale stejně mě to nikdo nedonutí obarvit. Vlasy jsou jemné, rovné a světle hnědé, pokožka na hlavě suchá. Je mi jedno, že mám šediny, raději dlouhé zdravé vlasy a pár šedin, než utrápené. A taky chci mít na svatbě vlasy aspoň do půlky zad, ale pšššt. Díky všem za odpověď. Mějte se fanfárově!!! Smile Nikola


Niki, preboha to iba stresom??? ( dokelu, ako sa prestať stresovať? Sad ) - keby chceš, napíš prípadne viac, ako to prebiehalo a ako si sa liečila, riešim teraz veľké padanie vlasov a neviem či to neskončí až podobne ako ty Sad.
V prvom rade, je skvelé že rastú a že sú husté, to je to najdôležitejšie! Znamená to už len otočku k tomu najlepšiemu, želám plno, plno úspechov na tejto ceste.
Čo ma prekvapilo, že na suchú pokožku hlavy dávaš dixi arvit, ten strašne vysušuje, je klasifikovaný ako pomoc na mastnú pokožku. Povedala by som že v tvojom prípade celé zle.... Hydratuje napríklad biohar, pozri si o ňom vlákno, ten je super!
Na šedinky henna... je tu toho plno, treba hľadať a ochotne sa poradí keby niečo nevieš ... ak nechceš meniť farbu, farby sú od plavej až po čiernu. Navyše to vlásky krásne posiluje, regeneruje. Pre tie tvoje je to určite tiež vhodná voľba, pokiaľ sú jemné. Baby tu aj vďka nej majú neskutočne nádherné vlasy. Verím, že to bude zachvíľku aj tvoj prípad!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 10:02 am    Předmět: Citovat

Když jí to vyhovuje, ať používá dixi. Biohar stejně tak obsahuje alkohol, který taky vysušuje. Nevidím v tom rozdíl. Navíc suchá hned neznamená, že se nemastí. Suchá znamená bez vody, nikoliv bez tuku. Pozor na to, sama mám suchou, ale zároveň mastící se pokožku ( a to tak, že se loupu, maz nemaz!) Laughing

Nicky21: Přeji hodně štěstí, hlavně, že rostou! Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 10:48 am    Předmět: Citovat

To bol samozrejme subjekt. názor Smile. Mne biohar vlasy teda vôbec nemastí ako zopár ostatným, ale možno už len tou konzistenciu, že je to taký gél tak mi pokožku vôbec nevysušuje.
Ja mám fakt poriadne mastnú a mastiacu sa ale dixi arvit je na mňa príliš.. mala som 6 ampuliek a potom som musela zachraňovať svrbiacu vysušenú pokožku Smile. Sama používam dixi vitanol c a ten síce tiež vysušuje, ale nie až tak a to mi sedí....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivet922
161-320
161-320


Založen: 6.12.2011
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 12:08 pm    Předmět: Re: Ahoj všem! :) Stresem mi vypadaly vlasy a teď... Citovat

Je mi hrozně líto,že jsi došla o vlásky.Jsem ale ráda,že se to u tebe vyřešilo a vlasy rostou.My tu s Květinkou bojujeme za každý vlásek.No snad jednou budeme mít štěstí jako ty.A rad na krásný vlasy je tu moooooc.Je to na dlouho.Takže hezký počteníčko.
Nicky21 napsal:
a teď je mám po lopatky, to co z nich zbylo, kolem uší a vzadu jsem byla plešatá docela. Ty nové mám 4-5cm dlouhé po celé hlavě, mám je hustější než předtím. Přidala jsem se k Vám, abych se mohla informovat, tiše závidět těm, co je mají dlouhé a s otevřenou pusou naslouchat radám, jak se chovat k vláskům Very Happy Musím se přiznat, že jsem je dost rasovala melírováním a fénováním. Od doby "výpadku" nemelíruju, suším na vzduchu, max. studeným vzduchem fénem. Použím z DM přírodní šampóny bez silikonu, baštím biosil, pupalku, omega 3 a taky jóga, abych je nestresovala Very Happy Vlasy se mi odměnily, že přestaly vypadávat, ale hlavně začaly růst nové a drží! Také používám Dixi arvit, ampulky výživy na vlasy. Můj dotaz na Vás zní... Jak se dělají olejové zábaly a jak s těma kopřivama? Jak sušit, skladovat a následně použít třeba v zimě? Jinak moje vlasy. Je mi 22let a už mám pár šedin, ale stejně mě to nikdo nedonutí obarvit. Vlasy jsou jemné, rovné a světle hnědé, pokožka na hlavě suchá. Je mi jedno, že mám šediny, raději dlouhé zdravé vlasy a pár šedin, než utrápené. A taky chci mít na svatbě vlasy aspoň do půlky zad, ale pšššt. Díky všem za odpověď. Mějte se fanfárově!!! Smile Nikola
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.