Kontakty na nedestruktivní kadeřnictví, kadeřnice
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 43, 44, 45  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
danushka
8-20
8-20


Založen: 12.6.2010
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 1:49 pm    Předmět: Citovat

Já teda moc nesouhlasím s názorem,že všichni kadeřníci jsou zlo..I když samozřejmě chápu,že většina dlouhovlasých mají spíš tuto špatnou zkušenost a je umění najít kadeřníka,který respektuje přání vlasy pouze lehce zastřihnout..jsem ze Vsetínska,takže pokud se zde najdou nějací lidičkové z této oblasti Valašska tak vřele doporučuji Veroniku Černotovou která má kadeřnictví na Trávníkách u Optiky,3 patro..je to hned za kruháčem. Chodila jsem k ní již dříve než jsem se rozhodla si nechat narůst vlásky a byla jsem vždy nadmíru spokojená Smile. Teď jsem tam byla znovu po 2 letech snažení o délku ,protože už to zkrátka chtělo trošku zastřihnout kvalitníma kadeřnickýma nůžkama - což doma nemám a jsem vážně spokojená. Řekla jsem,že chci dole 3-4 cm a ona mi i ukázala přímo na mých vlasech jestli může tolik vzít,což si myslím,že by měla dělat každá dobrá kadeřnice či kadeřník. Vlásky jsou teď hezčí a zdravější a já vůbec nelituju,že jsem je trošinku zkrátila Smile. Navíc je to příjemná mladá holčina co nemá na hlavě něco ve stylu fotbalového míče, ale naopak hezky pěstěné vlásky po ramena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chabriela
41-80
41-80


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2012 8:54 pm    Předmět: Citovat

Nemate nekdo kontakt na kadernictvi - Praha (juhu!), kde umi i spolecenske ucesy z dlouhych vlasu?
Chtela bych pokladane vlny na maturitak a bojim se nekoho nevyzkouseneho.
Zaroven hledam nekoho na konecky a barveni. Dekuju vsem Smile.
Jinak co se tyce Vysociny tak perfektni kadernice je Martina Stehnova, studio Salve - Ledec nad Sazavou. Je jedina, ktera mi na vlasy muze sahnout.. Barva, strihani o pul cm podle pravitka (nekecam Very Happy!) a vtirani olejicku..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2012 11:03 am    Předmět: Citovat

Už jsem našla.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA


Naposledy upravil zetonek dne so prosinec 15, 2012 10:43 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vercaskockama
321-600
321-600


Založen: 12.11.2012
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2012 10:48 am    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Ahoj, hledala jsem tady nějaký kontakt na Liberec a našla jen tři otázky, na které nikdo nezareagoval. Jste někdo z Liberce, abychom si aspoň vyměnili zkušenosti, kam rozhodně nechodit? Crying or Very sad


Ahoj, v Liberci žádnou zkušenost nemám, skoro 4 roky jezdím k jedné kadeřnici u Turnova, která si dlouhých vlasů váží a obdivuje je (ač sama je hodně na krátko, takže se předem nelekat Smile ). Přišla jsem k ní tenkrát s okudlanými a barvou dost zničenými vlasy odjinud a dnes mi stříhá jen to nejnutnější (posledně ani ne 1cm). Pokud chceš kontakt, tak asi v SZ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2012 2:52 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Smile Mohl by jste mi někdo prosím poradit kadeřnici v Prostějově a blízkém okolí? Po zimě se chystám na zástřih 3 cm a chci opravdu ustřihnout 3 cm a ne 10...Už jsem asi náročná, ale chtěla by jsem zástřih bez mytí...Jestli někdo takovou kadeřnici znáte, byla by jsem moc vděčná za odpověď Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kutikula
0-7
0-7


Založen: 30.11.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2012 10:00 pm    Předmět: kadeřnice v Liberci Citovat

ahoj,
tady nedestruktivní kadeřnice z Liberce,kdo budete mít zájem ozvěte se... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 9:04 pm    Předmět: Citovat

Kadeřnice Karla z Havířova. Nestříhala mě, ale jen barvila. Netahala moc, voda nebyla moc horká a ani fén nebyl tak vražedný. A prý má dlouhé vlasy ráda a odmítá je prostříhávat, takže bych hádala, že bude stříhat jen tak, jak to bude potřeba. Al envím, uvidím až se nechám střihnout Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: so prosinec 15, 2012 10:56 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem byla na Hybešově - kadeřnictví Brychnačová & Zachová, konkrétně u Jakuba (na jejich stránce ho najdete).

Musím říct, že to dopadlo podle představ, takže doporučuju. Ostříhaná jsem byla podle přání, žádné šílené prostříhávání nebo 10cm dolů. Very Happy Zbavila jsem se zrzavého odlesku z přelivu, částečně vymytého černého Sanotintu a Lushky. Very Happy
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: so prosinec 15, 2012 10:58 pm    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
Tak jsem byla na Hybešově - kadeřnictví Brychnačová & Zachová, konkrétně u Jakuba (na jejich stránce ho najdete).

Musím říct, že to dopadlo podle představ, takže doporučuju. Ostříhaná jsem byla podle přání, žádné šílené prostříhávání nebo 10cm dolů. Very Happy Zbavila jsem se zrzavého odlesku z přelivu, částečně vymytého černého Sanotintu a Lushky. Very Happy

zetonku, bude foto? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ariela.a
81-160
81-160


Založen: 21.7.2011
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2013 6:57 pm    Předmět: Citovat

Nevíte o nějakém opravdu dobrém kadeřnickém salonu/kadeřnici v Praze, která umí poradit s účesem? Po vysazení HA mi vypadala snad třetina vlasů, takže z mých už tak řídkých vlasů do pasu zůstal jen směšný cancourek, takže to bude chtít razantnější zkrácení, které bych ale ráda konzultovala s někým, kdo má vkus a umí opravdu dobře poradit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 43, 44, 45  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.