rostou/nerostou

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=11c4a62e259ed108d87d704bce158524Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
aneta226
0-7
0-7


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2012 9:21 pm    Předmět: rostou/nerostou Citovat

Ahoj mam takivy problem : kvuli kudlavosti vlasu jsem se nechala ostrihat z vlasu od zadku k lopatkam. Bylo mi receno ze vlasy opetovne vyrostou ale nevidim nic mozna 5 cm za 7mesicu. Je to normalni?? Je mozne ze se vlasy zaseknou uz ve 14 leech? Myslela jsem ze se zasekne rust az nekdy v dospelosti! A prosim poradte jak mam o vlasy pecovat aby se obnovil jejich rust dekuji moc Smile

Anet 14 let
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2012 9:43 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vlasy rostou po celý život!! Wink Jinak bysme tu nebyly dlouhovlásky přece, a lidi by nemuseli chodit ke kadeřníkům ani si barvit vlasy. Je možný, že buď ti vlasy opravdu nerostou, může to být nedostatkem vitamínů, nemocí, jiným problémem, anebo rostou, ale lámou se ti konečky. Zkus víc pečovat, používej kondicioner, oleje, a další péči, mlžeš si koupit vitamíny určené na vlasy Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 6:39 am    Předmět: Citovat

Já myslím, že 5 cm za 7 měsíců je u kudrnatých vlasů ažaž. Kudrnatý vlas je ve skutečnosti mnohem delší když se natáhne, takže aby ti zvlněný vlasy dorostli o jeden cm na zádech, musí samotnej vlas poporůst třeba o 2cm.

Jinak rad je tady hodně, stačí projít příslušná témata. Třeba tady je jich dost:

http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewforum.php?f=24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aneta226
0-7
0-7


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2012 8:44 pm    Předmět: Citovat

Dekuji za rady Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2012 9:28 pm    Předmět: Citovat

No to presne ako napísala verisek! Okrem toho, kudrnaté sú suché a preto sa často aj lámu. Takže buď rada za tých 5 cm. V podstate pri raste asi centimeter by si mala iba o 2 cm viac aj pri rovných.
Vlásky rastú, možno viac olejuj konce. A neľakaj sa .. ide to tak ako to má byť Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.