Natáčky, kulma, trvalá...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 50, 51, 52, 53  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5a91e1115f2b0fbe3024b5f348b71350Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2012 9:02 am    Předmět: Citovat

Kulmu jsem použila jednou v životě, asi před deseti lety. Zamotala se mi do vlasů tak dokonale, že jsem jí nemohla vyndat, tak jsem kabel omotala okolo hlavy a čekala, až mamka přijde z práce. Tak jsem rovnou schytala facana, když mě viděla a kulmu jsme musely z hlavy vystříhat Laughing Tenkrát na to padlo docela dost vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
niikoletka
0-7
0-7


Založen: 14.8.2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so září 29, 2012 10:11 am    Předmět: Citovat

Ja som si vždy vedela pekne natočiť vlasy či s žehličkou alebo s kulmou.. Mňa ale trápi, že ako náhle si dám nejaký prípravok čo chráni pred tepelnou prípravou vlasy mi natočené nedržia tak si nedobrovoľne dobrovoľne ničím vlasy bez toho Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so září 29, 2012 1:19 pm    Předmět: Citovat

niikoletka napsal:
Ja som si vždy vedela pekne natočiť vlasy či s žehličkou alebo s kulmou.. Mňa ale trápi, že ako náhle si dám nejaký prípravok čo chráni pred tepelnou prípravou vlasy mi natočené nedržia tak si nedobrovoľne dobrovoľne ničím vlasy bez toho Sad


sú na to špeci prípravky na vlny, kulmovanie a natáčanie - keď som mala predlžko, mala som taký sprej, neviem už ako sa volal ale bol z drogerie, silno ružový.
Ten držal vlnky nádherne, stačilo prečesať prameň, natočiť a výsledok minimálne na deň. A čo som si všimla, stačilo aj oveľa menej času držať kulmu na vláskoch aby sa stočili.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisjantar123
161-320
161-320


Založen: 4.3.2012
Příspěvky: 232

PříspěvekZaslal: so září 29, 2012 4:04 pm    Předmět: Citovat

Nedávno jsem si u vietnamce koupila ty umělé natáčky. Je to docela levný, ale vlnky jsou po tom nádherný. Takže já jsem nima spokojená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 9:09 pm    Předmět: Citovat

Elisjantar123 napsal:
Nedávno jsem si u vietnamce koupila ty umělé natáčky. Je to docela levný, ale vlnky jsou po tom nádherný. Takže já jsem nima spokojená.


Jo, ty jsou fakt dobry, hned jak cloveka prepadne prvotni zachvat nepricetnosti ze to nejde a skube Very Happy Jen staci troska grifu a ono to fakt jde Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Naoko
41-80
41-80


Založen: 4.4.2012
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 11:19 am    Předmět: Magické natáčky Citovat

Já jsem si koupila u vietnamců za 65 tu klasickou sadu, ale stačí mi tak na 1/4 hlavy, když je dávám 2 pod sebe. Ty dlouhé jsou v ČR neúnosně drahé (20 za 530,- !) ale na ebay jsem našla 18ks za cca 150, tak bych si koupila dvě sady a 36 dlouhých + ta moje sada by mi snad stačily.

Máte ty extra dlouhé někdo? Ještě by byla možnost koupit další 3 klasické sady a skládat to prostě pod sebe, dokonce by to vyšlo o cca 60,- levněji Very Happy

Děláte to tak někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 4:08 pm    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=vjqhIXL9kJ4

pozor na kulmu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Naoko
41-80
41-80


Založen: 4.4.2012
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: út duben 02, 2013 10:06 pm    Předmět: Magické natáčky Citovat

Tak jsem neodolala a koupila celkem 36 extra dlouhých (55 cm) natáček za cca 320 včetně dopravy ze Šanghaje Very Happy Za necelé dva týdny byly doma a první pokus dopadl nad očekávání pěkně. Moc dobře se v tom pravda nespí, příště to zkusím zagumičkovat a svázat do šátku, ale kudrny jsou překrásné a vydržely 3 dny (bez jakýchkoli tužidel či laků a nijak jsem je nešetřila). Nakonec jsem je pročesala hřebenem a poslední den jsem tak měla velké měkké vlny. Takže za mě doporučuju. Na mé středně husté vlasy do půlky zad je těch 36 tak tak (doplnila jsem pár krátkými natáčkami od českých vietnamců), ale za tu cenu si můžete dovolit několik sad. Mám ty fejkové, za originál se mi nechtělo dávat kolem 1500, rozdíl ve funkci nemůže být tak velký.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madeira
161-320
161-320


Založen: 30.11.2010
Příspěvky: 174

PříspěvekZaslal: út duben 16, 2013 11:32 am    Předmět: Citovat

Ahoj kudrnáčci a kudrnačky Smile,

chtěla bych Vás poprosit o zkušenosti. Je to už spoustu let, co jsem měla trvalou, ale vlásky se mi už skoro nevlní (pochopitelně). Několikrát jsem vidělat natáčky atd., ale do teď jsem je nezkusila.
Viděla jsem "magické natáčky" - http://www.slevnuj.cz/team.php?id=1698 nebo papiloty - http://www.bestdarky.cz/natacky-just-roll-twist-p-3866.html
S čím máte lepší zkušenosti a jak uděláte, aby vlnky držely co nejdéle? Již dlouho si dávám nerada chemii na vlasy, raději mám přírodní věci, takže nechci vlasy vyloženě stříkat lakem, tužidly atd., tak jestli máte nějaké tríčky Smile
_________________
Akutně sháníme dočasné domovy pro opuštěné, nechtěné a týrané psy a kočky v Jižních Čechách. Pokud by měl někdo zájem, províce informací mi napište.
www.kockycb.estranky.cz
www.cibela.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna2
81-160
81-160


Založen: 8.10.2012
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: út duben 16, 2013 1:35 pm    Předmět: Citovat

madeira napsal:

Viděla jsem "magické natáčky" - http://www.slevnuj.cz/team.php?id=1698


Magičáky vlastním. Mám základnú sadu, kde nie sú ani tie extra dlhé, povedala by som že tá sada je tam na vlasy nad ramená. Takže moje (do pása) s tým natáčam len na koncoch, prípadne okolo tváre dám dve pod seba. Efekt to má celkom fajn aj takto, také zvlnené len na koncoch. Aplikácia je trošku krkolomná, ani ja doteraz niekedy neodhadnem hrúbku prameňa aby mi natáčkou prešiel. Ako to ničí vlasy (či málo alebo veľa) ti neviem povedať, používam ich ozaj raz za čas keď mám na to nerv Wink

Inak tým ako sú dierkované, tak v pohode sa dajú dať na mokré vlasy a tam ti doschnú skoro v rovnakom čase ako bežne. A netreba žiadny lak ani tužidlo, vlnky držia pekne celý deň (mne to viac nevydrží, ale ja mám také vlasy) a na druhý deň je ešte mierne zvlnenie.

Pri papolitoch nikdy neodhadnem vlhkosť vlasov, buď sú príliš mokré a v papilote neuschnú, alebo príliš suché a vlnky nedržia. Alebo keď chcem byť teda max kučeravá ako baran, tak na každý prameň osobitne dám penové tužidlo vo veľkom množstve a natočím Laughing vlny ako z betónu Laughing Ale vyzerá to skôr ako oceľové piliny než ako prirodzené vlnky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 50, 51, 52, 53  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.