Když nehty zarůstají...

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bcede8d29cd52bb8f95eb1325f1d15b4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 11:24 am    Předmět: Když nehty zarůstají... Citovat

Ahoj, nejsem si jistá jak moc se m toto téma patří a jak moc se ujme, ale pro mě je to docela aktuální téma...
Už docela dlouho mám problém se zarůstáním nehtů na palcích nohou, prostě mám moc velký a jakoby stočený nehet a když konečně proroste, podaří se mi ho někde zlomit a začne to zase znovu...
Takže nemáte někdo nějaké tipy co s tím aby to bylo v pohodě? K doktorovi se mi s tím jít nechce, zvlášť když vím, že se mi to spraví samo po nějaké době (mnohdy to trvá docela dlouho...)

Díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: út leden 24, 2012 9:46 pm    Předmět: Citovat

Já na to teda netrpím, takže nemůžu přispět nějakou radou, kterou jsem vyzkoušela na vlastní kůži, ale kamarád nedávno sdílel tenhle odkaz, že to prý pomáhá: http://health.ic.cz/zarustajici_nehet/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 12:23 am    Předmět: Citovat

No hele já to řeším tak, že si je střříhám na hodně krátko a do obloučku a nic mi už nezarůstá. Já vím, že se to nemá do obloučku, ale mě to dělá dobře a od té doby mě nic nebolí. Horší je to s rukama, pže mám pocit, že když mám dlouhé nehty, tak mě bolí konce prstů a musím si opilovávat hrany na stranách a když je nemažu, tak se mi udvojí kus nehtu a bolí to...a pomáhá mi na to jen ostříhání, takže nemůžu nosit dlouhé nehty.....ale u gelovek mi to třeba nevadilo, to mě nic nebolelo. Ale prostě dlouhý nehty na rukách i nohách mi tlačí na kůži pod nehtem (ta jak je volná bez nehtu) a ta mi tvrdne a bolí to, takže všechen přebytečný nehet jde pryč...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 5:32 am    Předmět: Citovat

Taky stříhám do obloučku, jinak mě ty ostré hrany dřou do těch bočních lůžek a bolí mě to.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2012 6:42 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, podlouhé době znovu otevírám toto téma. Přes léto jsem byla u doktora na plastice nehtového lůžka, doktor sliboval, že už mi nebudou zarůstat.. Sotva se nehty trochu zahojily a začaly růst, znovu zarostly, ale tentokrát mnohem hůř protože zarostly už mnohem blíže nehtovému lůžku. Jako je to už fakt nechutné a dost to bolí. K doktorovi se mi znovu nechci, to taky nechutně bolí a navíc se mi nechce věřit, že by to pomohlo, když to už jednou nepomohlo...
Takže se obracím na zdejší komunitu a žádám o radu ohledně tohoto tématu - pokud někdo něco víte, podělte se prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2012 7:15 pm    Předmět: Citovat

Můj přítel také po takové velmi "užitečné" operaci, si začal ty nehty kuchat sám. Dělá už to pravidelně, než nějak masakrálně zarostou..ale víc neporadímm...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2012 7:17 pm    Předmět: Citovat

já si nehty taky docela dost kuchám sama - kdybych to nedělala tak nevím, jestli bych ještě nějak chodila. Docela mě to štve, je mi 21 a fakt nechci nechodit kvůli nehtům na nohách...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.