šampon jen s vymývacími silikony
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=44824ddca9ef8a049158b5c831da9b7bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2012 6:49 am    Předmět: Citovat

Mil mil s bambuckým jsem neměla, mám nejradši kokosový, ale dávám ho před šamponováním, po mě to tak nevyhovuje nebo do henny.
Ta Nivea nevím, to byl jenom takový tip, protože kdysi tam měli napsané, že mají šampony bez silikonů. Chce to prostě omrknout na místě a podle složení se rozhodneš.
Inspiraci na nesmývací kondic. najdeš v tomto tématu: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=2258&postdays=0&postorder=asc&start=40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2012 9:09 am    Předmět: Citovat

ten kokosový jsem měla taky dříve a byl dobrý, ale ted jak jsem měla vlasy hodně suchý, tak jsem raději koupila výživnější s bambuckým.
dneska snad budu mít ten růžový rozčesávač z dmka, tak uvidím, jak to zafunguje.
vlasy se mi nejvíc cuchají v culíku, jak se šoupají po zádech, po půl dni mám místo vlasů chumel, který jde špatně rozčesat. je mi líto nosit je jen v copu...
takže kdybych je přestříkla párkrát denně a tak je zvlhčila, snad by to pomohlo... uvidíme. dám vědět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 10:11 am    Předmět: Citovat

takže paráda, vlasy jsou po tom růžovém spreji učasatelné, nedělají se mi cuchance, hlavně v culíku se už necuchají, dají se mnohem lépe rozčesat. a voní Very Happy Holt jak mám vlasy po té heně přesušené, tak takovéhle průběžné zvlhlčení mezi mytím jim vyhovuje, ten panthenol asi v tom funguje na toto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 2:27 pm    Předmět: Citovat

takže vlasy jsem si umyla v pátek večer, ráno při česání nastříkala učesala se v pohodě, od té doby mám každý den culík, každý den ráno krom dneška (nebylo třeba) jsem nastříkala na vlasy při česání a vlasy vydrží celý den v culíku v pohodě, takže jsem přešťastná, vlasy sice malinko ztratí objem ale to je tím, jak nejsou přesušené a nejsou do sebe zaklesnuté a tím pádem zacuchané. dříve jsem už třetí den po použití se nemohla rozčesat, protože vlasy byly daleko od mytí tím pádem už nevyživené. takže takhle zvlhčuju průběžně do dalšího mytí a paráda.
všem moc děkuju za pomoc a hlavně za doporučení neoplachovácí péče, konkrétně řůžového spreje. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2012 1:58 pm    Předmět: Citovat

tááák a ještě jednou já Very Happy zase myji vlasy šamponem Lush Trichomania a vlasy se necuchají, i když nestříkám sprejem, ale jako další výživa se sprej určitě hodí Wink ale když si vlasy nemyju delší dobu, tak se mi to cuchá, tak nastříkám a rozčešu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.