Jsem tady nová :).Zesvětlování :)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c538eb10fbf6826a32c2e2a63bc15337Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Leily
0-7
0-7


Založen: 17.11.2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2012 10:59 am    Předmět: Jsem tady nová :).Zesvětlování :) Citovat

Ahojky,jsem tady nová Wink .A už ted prosím o radu Laughing .Jak často zesvětlujete,myslím zesvětlovačem.Zesvětlovala jsem ve čtvrtek tím středním Syossem,ale pořád mi v délkách zůstala fialová barva,dávána někdy v březnu v sálonu.Ted je do zrzavo-červena.Samozřejmě jsem s tím počítala.Jde mi o to,jestli mi jí ten Syoss napodruhé už stáhne.Kdybych použila třeba ten nejsilnější.Máte s nim někdo zkušenost?A se stahováním barvy na blond?Předtím jsem nosila dobu blond a pak mi hráblo,že půjdu na tmavo Laughing .Moc děkuju za každý názor a radu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2012 11:14 am    Předmět: Citovat

Měla bys napsat, jaká je tvoje přirozená barva - popřípadě hodit fotku.
Pokud chceš blond, máš dvě možnosti:

-pokud jsi přirozená blond, doporučila bych stahovač - ne odbarvovač. Je tu celé vlákno. Ten vlasy nezničí, jen smyje chem. barvu, přirodní pigment zůstane zachovaný. Tu záleží na tom, jakou černou jsi použila, protože barvy i některé přelivy ti tvůj pigment sežerou, aby barva dobře chytla. Pokud jsi měla jen šetrné přelivy je tu možnost, že se ti vrátí více-méně původní ostín.

-pokud jsi hnědovlasá a chceš blond - budeš muset odbarvit nebo promelírovat. Každopádně ti to dost zničí vlasy, takže bych koupila dobré masky na vlasy - Gestil Wonder např.

Jinak jak ti to přesně chytne ti nikdo neřekne. Nejlépe zkusit na pramínku nebo na vyčesaných vlasech v kartáči.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leily
0-7
0-7


Založen: 17.11.2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2012 11:28 am    Předmět: Citovat

Moc děkuju za odpověd a rady Smile .Vidíš,to jsem zapoměla napsat,omlouvám se.Přírodní vlasy mám takovou střední hnědou.Ten zesvětlovač mi na odrosty chytl dobře,sice typická peroxidní,ale tu snad stáhnu silver šamponem.Ta tmavá barva v březnu byla profesionální Londa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.