Plantur39
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fd5a824db093f15f064b009452069050Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dančula
321-600
321-600


Založen: 3.11.2009
Příspěvky: 328

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2011 5:04 am    Předmět: Citovat

Dostanu Plantur k Ježíškovi,tak jsem zvědavá,jaký bude...koupili jsme ho v Německu docela i za dobré peníze,stál asi 205,-A koupili jsme i Plantur kůru,ale mohu ho použít až po Vánocích Smile tak pak poreferuju...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2011 11:40 am    Předmět: Citovat

Dost z vás sem píše, že se vám po Planturu (anebo po alpecinu) mastí strašně vlasy...mě se to teda nestalo nikdy, právě naopak, někdy je přesuší až moc. Nad Planturem jsem uvažovala, že prý je na to vysušováné šetřnější, ale nakonec jsem to vzdala kvůli ceně. Věřím tomu, že je stejně dobrej jako ten alpecin proti padání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: so únor 11, 2012 11:13 pm    Předmět: Citovat

ja som si pred mesiacom začala patlať na hlavu tonikum od planturu a som maximálne,maximálne spokojnáSmile Jedno to tonikum mi vydržalo vyše mesiaca, takže tá cena 10 eur na taký čas nie je tak hrozná..vtieram si to každé ráno lebo na večer mám už zaužívaný alpicort FVery Happy..na obale je písané že ten prísun kofeinu by mal vydržať na celý deň..prosto každé ráno sa teším že si to môžem ísť napatlať na hlavu,fakt nádherne to vonia..myslím že odvtedy mi začali aj vlasy menej padať..aj keď na to je ešte skoro:) ale už podľa zloženia to skvelo vyživuje vlásky..dosť som si to obľúbila a rozmýšlam že vyskúšam šampónSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 6:58 am    Předmět: Citovat

Mám kondicionér a je perfektní.
Je řidší, když jsem ho smyla z vlasů, měla jsem pocit, že mi tam z něj nic nezůstalo, ale po umytí šly dobře rozčesat a po uschnutí byly úplně úžasně hebké Smile nečekala jsem vůbec že bude tak dobrý Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
minet
0-7
0-7


Založen: 20.1.2013
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2013 2:09 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s užíváním Planturu,konkrétně šampon,strukturovaci pece nebo tonikum..dostala jsem to jako darek, ovsem nevim, jeslti by to bylo pro me vhodne, prece jen tam pisou, ze to obsahuje nejake hormony a je to pro zeny nad 40 let(je mi 23)..s padáním vlasů jsem docela bojovala a ted po 3 mesicich dobiram Revalid,který mi moc pomohl, tak bych to chtela alespon necim nahradit..take mam Revalid sampon, tak nevim, jestli prejit na ten Plantur či ne, nebo nejak kombinovat? Mam strach z toho masteni vlasu,co jste tu psali...Predem diky za rady:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2013 2:46 pm    Předmět: Citovat

minet napsal:
Ahoj, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s užíváním Planturu,konkrétně šampon,strukturovaci pece nebo tonikum..dostala jsem to jako darek, ovsem nevim, jeslti by to bylo pro me vhodne, prece jen tam pisou, ze to obsahuje nejake hormony a je to pro zeny nad 40 let(je mi 23)..s padáním vlasů jsem docela bojovala a ted po 3 mesicich dobiram Revalid,který mi moc pomohl, tak bych to chtela alespon necim nahradit..take mam Revalid sampon, tak nevim, jestli prejit na ten Plantur či ne, nebo nejak kombinovat? Mam strach z toho masteni vlasu,co jste tu psali...Predem diky za rady:)


Já mám 20 a taky jsem to dostala jako dárek ( konkrétně tedy tonikum k Vánocům) a vcelku se mi zdá jako fajn, nemám žádné výhrady, nedávám to teda na celou hlavu, ale jenom na nějaké méně obdařené místečka. Maštění vlasů ti ale asi nezodpovím, nedávno jsem vysadila prášky a jsem celá taková trochu mastnější, nevím, jaký vliv na to má konkrétně Plantur Wink Ale spíš to bude kvůli tomu vysazení prášků. Já jsem se teda taky trochu bála kvůli hormonům, ale zatím bez problémů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
minet
0-7
0-7


Založen: 20.1.2013
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2013 2:55 pm    Předmět: Citovat

Tak to asi risknu a uvidim:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.