Černé tečky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=01a9ed89765e22878d62e954e8e326f3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 6:54 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Spíš nechápu, jak něco tak banálního a skoro neviditelného může někoho trápit Confused Co já bych dala za to, kdybych měla jen ty tečky... Rolling Eyes


Moje řeč. Twisted Evil Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 9:12 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Kathory napsal:
Spíš nechápu, jak něco tak banálního a skoro neviditelného může někoho trápit Confused Co já bych dala za to, kdybych měla jen ty tečky... Rolling Eyes


Moje řeč. Twisted Evil Smile


Jj, kebyže mám len čierne tečky, rozhodne by mi chmúry na tvári nerobili...Inak myslím, že na upchané póry a čierne tečky je parádna sauna, príp, šport - nečistoty sa bez akéhokoľvek mechanického "vymačkávacieho" zásahu dostanu von prakticky "samy". Chápem, že ide len o dočasné riešenie a do sauny sa tiež nedá chodiť každý deň, ale inak mi to príde ako najmenej drastické riešenie - keď už sa tým trápiť Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dmartinka
81-160
81-160


Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 9:22 pm    Předmět: Citovat

Tak mě docela pomáhá obličej napařit a pak na něj naplácat čisté bahno z mrtvého moře. Ale černých teček se snad zbavit ani nejde, když mám pocit, že sem je odstranila, za chvilku se udělají zase. No a taky jednou za čas si to začnu rýpat před zrcadlem a pak mám rudý celý xicht, když se "zadaří", tak se mi z toho udělá pořádný jebák a no a pak bych si nejradši vyliskala... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 9:27 pm    Předmět: Citovat

dmartinka napsal:
...a pak mám rudý celý xicht, když se "zadaří", tak se mi z toho udělá pořádný jebák a no a pak bych si nejradši vyliskala... Evil or Very Mad


jo, to mi něco připomíná... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: so květen 10, 2008 10:13 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
dmartinka napsal:
...a pak mám rudý celý xicht, když se "zadaří", tak se mi z toho udělá pořádný jebák a no a pak bych si nejradši vyliskala... Evil or Very Mad


jo, to mi něco připomíná... Laughing Laughing Laughing


ehm.. Embarassed ja mám také normálne, menšie póry a tie bodky mám len na nose trochu okolo, tak nepravidelne.. mala som kedysi aj takú pleťovú vodu na čierne bodky, lenže tá môjmu typu pleti neprospievala, lebo príliš vysušovala. a aj tak nepomáhala (podľa mňa takéto prípravky neničia tie potvory v zárodku, len stiahnu póry, potom to vyzerá na chvíľu trochu lepšie) .. jediné, čo na chvíľu pomôže je mechanické odstránenie. lenže - mne to väčšinou nejde a ďalej podľa nižšie uvedeného scenára.. občas zájdem ku kozmetičke (v poslednej dobe skôr nie) a tá mi to celkom dobre spravila. treba skúsiť. a väčšinou to robí tak, že tvár najprv naparí - dá sa to aj doma, alebo v parnej saune..
ako som už písala, moc tých bodiek nemám a vidím ich asi len ja.. proste to nejak neriešim (nemám z toho komplexy), ale rýpem to furt:P no a aj napriek mazaniu sa opalovákom s najvyšším možným faktorom, nádielka pieh sa ušla aj mne.. máte pravdu - celkom fajn to odpútava pozornosť. načo sa s tým zaťažovať.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 9:26 am    Předmět: Citovat

Já mám jen takové neviditelné na nose a ty mě netrápí a občas je vymačkávám ale nebolí to a nejde to ani pak vidět ale znám pár lidí u kterých jsou ty tečky tak velké, že je to vidět docela z dálky Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čírina
161-320
161-320


Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 12:45 pm    Předmět: Citovat

Breberka napsal:
naparit si oblicej nad nejakou nadobou s teplou vodou (popr. i s nejakym vonnym olejem) a pak si vzit papirovy kapesnicek a postupne je opatrne vymacknout.. pote necim (ne moc silnym zdezinfikovat) .. to mi alespon poradila kamaradka kosmeticka Wink ale jeste jsem se k cele te procedure nedostala Rolling Eyes Embarassed


hm, když já to vždycky mačkám, když se na sebe omylem podívám ve zvětšovacím zrcátku v koupelně, takže žádná napářka... pak jsem taková červeně flekatá. Ale aspoň jsem přišla na přípravek, jak zabránit tomu, aby se z toho zarudnutí stal jebák: na 1 čajovou lžičku kokosáku 5 kapek tea tree olejíčku, zamíchat, nanést malé množství na postižená místa. Zbytek se dá schovat a znova použít. Pak to i skoro vypadá, že vymačkávání plní svůj účel. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2013 2:43 pm    Předmět: Citovat

Čírina napsal:
Breberka napsal:
naparit si oblicej nad nejakou nadobou s teplou vodou (popr. i s nejakym vonnym olejem) a pak si vzit papirovy kapesnicek a postupne je opatrne vymacknout.. pote necim (ne moc silnym zdezinfikovat) .. to mi alespon poradila kamaradka kosmeticka Wink ale jeste jsem se k cele te procedure nedostala Rolling Eyes Embarassed


hm, když já to vždycky mačkám, když se na sebe omylem podívám ve zvětšovacím zrcátku v koupelně, takže žádná napářka... pak jsem taková červeně flekatá. Ale aspoň jsem přišla na přípravek, jak zabránit tomu, aby se z toho zarudnutí stal jebák: na 1 čajovou lžičku kokosáku 5 kapek tea tree olejíčku, zamíchat, nanést malé množství na postižená místa. Zbytek se dá schovat a znova použít. Pak to i skoro vypadá, že vymačkávání plní svůj účel. Wink


Tady je vidět, že každému sedne něco jiného Smile Já když si dala jednou kokosákna obličej, tak jsem pak měla pleť mnohem horší, takovou špinavou... a pak jsem zjistila, že kokosák je komedonní a ucpává póry Very Happy Ale jestli ti vyhovuje, to ti závidím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2013 2:49 pm    Předmět: Citovat

Černé tečky to je peklo! Very Happy Já nemám špatnou pleť, nemám akné, ani se mi netvoří sem tam bílé hlavičky (bejvávalo v pubertě), ale mám docela dost černé tečky hlavně na bradě a na nose. Nejde to odstranit nijak jinak než mechanickym vymačkávánim, ale u mě je to celkem složité, protože mně to prostě mačkat nejde. Mám dny kdy to jde líp, ale většinou jsoui takové tvrdé a nechce se jim ven, potvorám. Když měto drapne, tak vymačkám co se dá, pak jsem den opuchlá a za pár dní se mi začne loupat nos a místa kde jsem mačkala. Asi je to tím, že se mi nějak poškodí svrchní vrstva kůže, protože musím fakt tlačit, abych to vyčistila. Takže když já se vyčistím, mám fázi kdy jsem opuchlá, pak mám fázi kdy se mi loupou šupiny a pak je fáze kdy se mi zase udělají nové černé tečky. Začarovaný kruh, nesnáším to! Crying or Very sad Ale rozhodně je to podle typu pleti a podle genetiky. Moje máma uplně stejný problém a my bohužel ač nemáme pupínky nikdy nebudem mít tu sametově hebkou pleť Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avery
161-320
161-320


Založen: 8.9.2011
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: po leden 21, 2013 11:22 am    Předmět: Citovat

No já myslím, že tohle je prostě daný typem pleti (mastná T-zóna) a dlouhodobě se boj s černými tečkami/rozšířenými póry nedá vyhrát, lze pouze udržovat příměří za pomocí různých čistících masek (já mám ráda všechny od Freemana) atd. Vzdala jsem to s různými pleťovými vodami, kde píší, že zaručeně "rozpustí" špunt a vyčistí póry, ještě se mi v životě nestalo, abych docílila čistých pórů jinak než mechanicky (peeling, ňoupání Embarassed ). Se aspoň utěšuju tím, že my mastňáci nejsme tolik náchylní na vrásky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.