kineziologie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=32682e81dc0c6b9847dfd736473fb528Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 2:07 pm    Předmět: Citovat

karas.Martinka napsal:
"Jo... hezky to zní. Jenže kdyby to tak bylo, proč by to jen "jedna paní povídala"? Nemluvilo a nepsalo by se o tom poněkud víc? Neobjevily by se studie, které by to vědecky prověřily?"


nooo ono jde o to, že kdyby se to každý dověděl a chtěl by se takto léčit tak by celé zdravotnictví a farmaceutický průmysl byl na odpis, čili by nebyly tržby...

nemám zkušenosti s kineziologií, ale na astrovíkendě v brně jsem se zúčastnila přednášky pojednávající na toto téma a hoodně mě zaujalo (paní byla hodně příjemná a věřila jsem jí každé slovo Rolling Eyes ) ... prý se takto dají řešit i alergie a jiné psychické bloky
viděla jsem i ukázku a prostě to byla profesionálka... ale říkala nám, že to není na jedno sezení, ale na více aby se problému člověk zbavil
a neposledně ono jde i o víru Wink když si řeknete ono mě to prostě vyléčí tak vás to vyléčí...


Jo a taky v klasické medicíně jsou velký peníze a doktor ti radši šoupne plato léků, než na tebe zkoušet nějaký alternativní techniky, který ti sice pomůžou, ale mu nic nevynesou.
Takhle se dělá spousta výzkumů třeba ohledně potravin a léků a všeho možnýho nebo ty různý léčitelský techniky a k běžnýmu člověku se to nedostane, protože se to radš ututlá, abby lidi nepřestali věřit tomu, čemu věří a co vynáší. Třeba že rama je zdravá... Rolling Eyes smích

Je zajímavý si pročítattakový ty inteligentní časopisy alternativní jako je regenerace, meduňka a další. Jen mě štve, že to nečtu a nesystematizuju si ty poznatky od mamky, z časáků a podpbně v mozečku, abych je uměla víc využívat. Snad časem Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 2:48 pm    Předmět: Citovat

Sranda je, že v americe tohle údajně proplácí pojišťovny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kubis
0-7
0-7


Založen: 13.3.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st březen 13, 2013 12:48 pm    Předmět: Citovat

Mohu z vlastní zkušenosti doporučit velmi kvalitního profi kineziologa Štěpána Matějku, který má svou poradnu v Jindrichovicich pod Smrkem. Kde pořádá i kurzy.

Umí si poradit s každým problémem. Mě osobně našel a léčil psychické traumata, kvasinku, boreliozu, trávicí potíže spojené s mrtvým zubem, kožní problémy a má velký přehled co se týče těžkých kovů... Všechno čistá kineziologie dle metody Dr. Klinghardta. Na léčbu doporučuje přírodní a čistě tinktury a byliny, které se u něj dají pořídit.


Jeho webovky, kde jsou i zajímavé články http://sila-pro-zivot.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.