Alergia na očnú linku :( poraďte
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f39faa6c1da876ccc4daeadb1c0e672dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po duben 01, 2013 2:35 pm    Předmět: Citovat

Mozna bych spis delala obklady nez vyplachy ... jakoze pokud je ten otok horky, tak plesknout studene, pokud je "normalni" tak treba i teple, pokud ti to ulevi ... kapesnik/uterku nebo neco takoveho, namocit a plesknout na zavrene oko.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po duben 01, 2013 2:41 pm    Předmět: Citovat

To je určitě ještě lepší nápad. Já jsem na oči tak přecitlivělá, že bych jela na pohotovost, kdybych neznala přesnou příčinu (třeba u tý tužky jsem věděla, že mi nic jinyho než tabletky ala zyrtec stejně nedaj...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: po duben 01, 2013 2:56 pm    Předmět: Citovat

No každopádně alegrická reakce by se měla nejpozději do zítřka sama uklidnit, když ne, bude v tom něco jiného Smile Pokud máš celkově červené oko, s nějvětší pravděpodobností to bude zánět spojivek ( světle červené zarudnutí), dál se to snad nedostalo (bylo by to tmavějí červené a zrovna u toho herpesu je to oko kupodivu méně citlivé na dotek). Prostě když to nepřejde šup na oční pro jistotu, jsou tam zvyklí na všechno co jsem v poslední době koukala Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dupka
161-320
161-320


Založen: 16.1.2013
Příspěvky: 229
Bydliště: ???esk?? republika

PříspěvekZaslal: po duben 01, 2013 8:45 pm    Předmět: Citovat

Holky ďakujem veľmi pekne za info naozaj ste mi veľmi pomohli...

No ono u mňa je to tak, že oko vôbec nie je červené, len keď ho zavriem tak na pravom oku, pri kútiku ma strašne šklbe a mám opuchnuté horné viečko Sad takže tak Sad

Uvidíme ako to bude zajtra. Dávam si na to zatiaľ obklady Smile a uvidíme
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: po duben 01, 2013 8:56 pm    Předmět: Citovat

Dupka napsal:
No ono u mňa je to tak, že oko vôbec nie je červené, len keď ho zavriem tak na pravom oku, pri kútiku ma strašne šklbe a mám opuchnuté horné viečko Sad takže tak Sad


ehm a nemáš tam třeba řasu či nějaký jiný předmět, co do oka nepatří, když se ta bolest vyskytuje jen lokálně? a na druhém oku si tu linku měla taky a to je v pohodě?

sama vím, že řasa v oku je pěkné svinstvo, vím, že ji tam mám, a jak ji začnu hledat, hned se mrška schová. a můj synovec měl dokonce v oku několik dní malé zrníčko písku, kamínku.... au

každopádně bych s návštěvou očního dlouho neotálela, pokud se to přes noc nezlepší....
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: po duben 01, 2013 10:37 pm    Předmět: Citovat

On zánět mrcha může být i pod víčkem (kort jestli náhodou nenosíš čočky)...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dupka
161-320
161-320


Založen: 16.1.2013
Příspěvky: 229
Bydliště: ???esk?? republika

PříspěvekZaslal: út duben 02, 2013 4:36 pm    Předmět: Citovat

Kočky ešte raz Vám všetkým ďakujem za radu a info Smile tak nakoniec som radšej skočila k pani doktorke oči sú predsa len oči a sú citlivé Sad

Tam mala som to len kvalitne podráždene...heh pani doktorka očiarka sa vyjadrila, že ona by najradšej všetky tieto machliatka zrušila lebo spôsobujú veľmi veľa očných problémov a zápalov, ach jo asi mala pravda Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ale nakoniec aj dobre lebo mi dala výborne kvapky na vyplachovanie očka ktoré pôsobia doslova skoro na všetko volajú sa OCUFLASH povedala, že je to najlepšia prvá pomoc na takéto veci čo sa týka oka, hlavne na cudzie predmety v očiach a pocit suchého oka.
http://www.unimedpharma.sk/?IDe=60482
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: út duben 02, 2013 5:01 pm    Předmět: Citovat

Dupka napsal:
Kočky ešte raz Vám všetkým ďakujem za radu a info Smile tak nakoniec som radšej skočila k pani doktorke oči sú predsa len oči a sú citlivé Sad

Tam mala som to len kvalitne podráždene...heh pani doktorka očiarka sa vyjadrila, že ona by najradšej všetky tieto machliatka zrušila lebo spôsobujú veľmi veľa očných problémov a zápalov, ach jo asi mala pravda Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ale nakoniec aj dobre lebo mi dala výborne kvapky na vyplachovanie očka ktoré pôsobia doslova skoro na všetko volajú sa OCUFLASH povedala, že je to najlepšia prvá pomoc na takéto veci čo sa týka oka, hlavne na cudzie predmety v očiach a pocit suchého oka.
http://www.unimedpharma.sk/?IDe=60482


no dalo se to čekat, že bylo pořádně podrážděné. hlavně, že je očko v pořádku, a snad se ti to brzy uklidní Wink Smile
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: út duben 02, 2013 5:28 pm    Předmět: Citovat

Hlavně, že všechno dobře dopadlo...když jsme měli kurz na šterbinovou lampu, tak na mě s černou linkou taky brblali, že si zamatlávám Meibomské žlázky a budu mít suché oči...ale ono to safra lépe vypadá! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dupka
161-320
161-320


Založen: 16.1.2013
Příspěvky: 229
Bydliště: ???esk?? republika

PříspěvekZaslal: út duben 02, 2013 7:37 pm    Předmět: Citovat

Caithlin ani nehovor ja by som bez čiernej linky asi ani von nevyšla i keď po tomto čo som zažila mi veľmi dlho bude trvať kým si ju znova dám na oči Smile

ďakujem Vám všetkým skutočne za podporu Smile ste naozaj zlaté, že ste mi pomohli aspoň viem do budúcnosti čo a ako. Prišla som do Vašej veľkej rodiny v januári a ste tu všetci tak skvelí Smile normálne som rada, že Vás mám :*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.