Iontové fény...údajně zázrak pro vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a34e07fba819473eb2e8bf214a2a237eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nanika
21-40
21-40


Založen: 18.9.2011
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 1:43 pm    Předmět: Citovat

Aj ja som si ho kúpila. V Lidli. Je fakt lepší ako ten obyčajný. Suší oveľa rýchlejšie, vlasy nie sú presušené a ten studený vzduch je tiež veľké plus.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 5:07 pm    Předmět: Citovat

Jelikož jsem nervózní z toho, že mi vlasy teď v zimě schnou pět hodin, přemýšlím o tomto fénu, protože nechci mít z vlasů přesušenou hnusnou slámu... V jaké cenové relaci se pohybujou nějaké ty průměrné, ani špatné, ale ani nejlepší.. ?
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nanika
21-40
21-40


Založen: 18.9.2011
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 5:19 pm    Předmět: Citovat

Ja som si chcela kúpiť nejaký "lepší", ale natrafila som naň v Lidli. Stál 17,- eur. Aj som mala obavy, že to bude nejaký kšunt, ale je v pohode.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 5:24 pm    Předmět: Citovat

ten môj stál okolo 30eur, bol to darček, sama by som si ho určite nekúpila, už predtým som uvažovala aj o lacnejšom. myslím si, že okrem ionizácie je dobré, ak má fén viacero stupňov teplôt vrátane toho studeného vzduchu. taktiež je dobré skontrolovať výkon stroja Smile ja mám ten, na ktorý pár stránok dozadu dávala odkaz Kaisha. zaujali ma pozitívne referencie na stránke. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nanika
21-40
21-40


Založen: 18.9.2011
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 5:35 pm    Předmět: Citovat

Ten som chcela aj ja Wink Najskôr som ale váhala, keď som začala čítať túto diskusiu. Ale keďže to vyzeralo, že môj starý fén už-už vybuchne Laughing povedala som si, že ho teda vyskúšam. A dobre som urobila, len je trochu väčší ako som zvyknutá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 5:46 pm    Předmět: Citovat

je naozaj trošku väčší, ale nejako zvlášť mi to nevadí, hlavne, že nie je ťažký Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 8:47 pm    Předmět: Citovat

Já mám lehce rozpadlý s difuzérem měl i ten studený vzduch atd. Z neznámých důvodů jsem dostala s ionizací a výsledek je úplně stejný. Fén používám hrozně málo, takže to ani nevyužiju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kitsunechan
81-160
81-160


Založen: 11.1.2012
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: so březen 03, 2012 4:38 pm    Předmět: Citovat

Máme ho doma a kromě toho že tak nějak divně smrdí, nemá moc nějakejch super speciálních účinků. Vlasy jsou jemnější, jinka nic. Dobrá je leda nízká teplota vzduchu. Moc ho nepoužívám, tak jednou za tři měsíce, ale máma s ním fouká dost a nemá na hlavě žádnej zázrak Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2012 9:21 pm    Předmět: Citovat

Ja mam tento http://www.electroworld.sk/product/do-domacnosti/kulmy-susice-zehlicky-na-vlasy/CV4803/rowenta-fen-cv4803 a som s nim maximalne spojona. Oproti ostatnym fenom, ktore som drzala v ruke je malicky a lahucky, ma 2 rychlostne stupne, 3 stupne nastevenia teploty a samozrejme studeny vzduch. S klasickym nadstavcom ho nepouzivam vobec (ale to ja ziadny fen), ale s nadstavcom na difuzer som spokojna.
Mozem potvrdit, ze vlasky nie su rozlietane a vysusene. Den pred kupou som si fenovala so starym fenom, ktory mal no 10 rokov minimalne. Hned po kupe som oskusala tento a rozdiel bol markantny.
Ak mate rady svoje vlasky, co verim ze mate, tak sa oplati investovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
5Monika7
0-7
0-7


Založen: 28.10.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so duben 06, 2013 1:44 pm    Předmět: Citovat

Ahojte baby, takze aj ja sa pridavam do diskusie. Ja mam iontovy fen znacky Vintage Icon Professional. Je digitalny a je mozne si nastavit na nom teplotu od 55 do 95 stupnov + ma samozrejme gombik na studeny vzduch a tiez gombik na ION, ak chcete, tak si ho zapnete. Ja osobne nevidim ziadny rozdiel vo fenovani s ionom a bez. Moje vlasy po fenovani vyzeraju hrozne, su krepate, lietaju na vsetky strany. Snazim sa ho pouzivat minimalne, cca raz za mesiac, len ked je to skutocne nutne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.