čelenky na mužích

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8024b088c61f10b9e670799070be20a7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michal123
0-7
0-7


Založen: 4.3.2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po březen 04, 2013 12:44 am    Předmět: čelenky na mužích Citovat

Zdravím... potřeboval bych od několika lidí názor co si myslí na čelenku u mužů díky kdyžtak fotku dodámWink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po březen 04, 2013 8:22 am    Předmět: Citovat

No, jestli myslíš klasickou plastovou čelenku, tak to je podle mě hrůza. To se mi ještě nikdy na nikom nelíbilo. Když si ale představim dredaře s takovym tim látkovym pruhem, tak to je v pohodě. A třetí možnost, úpletová čelenka proti zimě, to nehodnotim, ale taky nic moc. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: po březen 04, 2013 8:32 am    Předmět: Citovat

asi fakt záleží na tom stylu, jaký zvolíš.... fantazii se meze nekladou.... zkus kdyžtak spáchat nějaké fotky, takhle obecně se nedá doporučit, jestli to sedí nebo ne....

ale obecně proč ne, pokud třeba vlasy dorůstají, je to u muže určitě lepší volba než třeba sponečky Very Happy (ale i tam se by se dalo spáchat něco pro pány)

a co si pamatuju, tak třeba jeden z dlouhovlasých kamarádů nosil ani ne tak čelenku jako spíš proužek kůže kolem hlavy, ale je fakt, že k němu a k jeho vlasům to sedělo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po březen 04, 2013 5:51 pm    Předmět: Citovat

Nevidím na čelenkách sebemenší problém. Hlavně takové ty prosté úzké plastové v barvě vlasů (hnědá, černá, béžová) nebo ty pružné (třeba i s cvočky), to podle mě chlapům v pohodě sedne. Vídám dokonce takhle dva středněvěké pány. A sluší jim to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal123
0-7
0-7


Založen: 4.3.2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po březen 04, 2013 7:04 pm    Předmět: díky Citovat

Tak už jsem vložil fotky:D dvě z dneška vlasy dlouhé nemámVery Happy ,ale ta čelenka jedinej způsob jak to u mě jde přežítVery Happy s dlouhejma:(... bohužel už jsem věkem nabral a není to jak dříve:) proto jsem ještě přiložil fotku pro srovnáníWink... jinak děkuju za reakce:)...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po březen 04, 2013 7:17 pm    Předmět: Citovat

Ja bych asi ve tvem pripade zvolila spis nejaky ten "latkovy pruh", nez plastovou celenku ... pocitove mi k tobe sedi vic, ale to je asi jen otazka nazoru Smile

Neco takoveho:http://mybestfriendshair.com/blog/wp-content/uploads/2012/09/headband.jpg
Pomin prosim fakt, ze je to focene na zenske a ze je to cerno-bile zdobene ... proste jen pro ilustraci, co mam na mysli Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kacisko
161-320
161-320


Založen: 10.5.2012
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: po březen 04, 2013 8:49 pm    Předmět: Citovat

S čelenkami u mužů nemám problém, ta první fotka je v pohodě. Ale na těch dalších dvou máš ty vlasy na čelenku ještě docela krátké, tak to není úplně ono Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Metalur
81-160
81-160


Založen: 30.5.2010
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: ne duben 28, 2013 11:57 am    Předmět: Citovat

Normálka, pokud to teda by nebyla ta mega tlustá ala Hallo Kity Shocked Laughing Skoro každý si tím prošel mít čelenku, já měl tenkou kovovou černou, když prostě nejdou vlasy do culíku a padá to do ksichtu, tak čelenka je nejlepší způsob jak to zkrotit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.