z tmavé zažrané barvy do blond

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b02515f29c895175050ad72db5ecb305Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mendulinka
0-7
0-7


Založen: 2.6.2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt květen 02, 2013 3:56 pm    Předmět: z tmavé zažrané barvy do blond Citovat

Všechny vás zde předem zdravím, jsem zde nová (i když profil už mám celkem dlouho, nikdy jsem sem nechodila).
Ráda bych se poptala, protože jsem si tři roky barvila vlasy na tmavě hnědou (s domněním, že to vlastně není černá, takže ji v klídku obarvím zpět Very Happy) a ted bych ráda šla opět do blondaté barvičky, kupovala jsem barvy - vše neúspěšně, tak jsem použila 12% peroxid a melír, vše smíchala a nabarvila, trochu se to zesvětlilo, ale ráda bych vše měla hned . .je možné, abych si hned po týdnu melír zopakovala? Nebo tímto riskuju ztrátu vlasů Smile
děkuji vám za vaše odpovědi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sight
21-40
21-40


Založen: 18.4.2013
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po květen 06, 2013 9:43 am    Předmět: Re: z tmavé zažrané barvy do blond Citovat

Ahoj, to jsem spáchala před pár lety. Původně střednětmavá blond, barvená vesměs na černo, nebo tmavěfialově (odpovídá hnědé) a nebo temně červeně. Stáhla jsem to, ale mám hodně silné vlasy, tehdy už nic moc množství po několikaletém chemickém barvení a občas trvalení (prakticky 20 let).
Nejdřív stačil zesvětlovač až o 8 odstínů ledové blond (zkrátka tam musí být ten sáček, jako u melíru, který stahuje žluté a červené odstíny), to máš jako ten svůj melír asi, klasickým zesvětlovačem by vyšla nádherně oranžová. Pak jsem to přebarvila tmavě blond od palette, abych se přiblížila co nejvíce barvě odrostů. Výsledná byla taková tmavě blond se zelenými odlesky. No a pak jsem to střihla na mikádo a čekala až to odroste. Časem sem jen občas přidala zesvětlující proužky.
Opakovala jsem barvení dvou zesvětlovačů po sobě jen jednou a to i při své kvalitě vlasů, sice vlasy přežily, ale konce upadaly a tenkrát to muselo jít opravdu na krátko, dorostlo to ale o to rychleji, s růstem jsem nikdy neměla problém. Rozhodně ale nedoporučuji, raději dobarvit na nějaký nejbližší odstín odrostů a zopakovat event tak po 2 měs slabým prosvětlením. Twisted Evil
_________________
Zenskost ma jmeno Henna, nosi dlouhe vlasy a voni po skorici.
Uzitecne rady ohledne michani a sedin + prehledna typova tabulka na konci clanku: http://www.oaoa.com.sg/Mix-Charts
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.