Ahojda :-)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=000ac0c957499317eec91086d30f03baZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
imadela
0-7
0-7


Založen: 10.3.2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út březen 19, 2013 12:15 pm    Předmět: Ahojda :-) Citovat

Ahoj, zdravím všechny dlouhovlásky Smile

Tak i já jsem zavítala mezi Vás, jelikož s mými vlasy je to dost složité. Mám je jemné, řídké a dost se mi mastí, takže žádná sradna :-/ Už pár měsíců hennuju, tak je to mnohem lepší, ale stále s nimi tak nějak bojuju. Nemůžu je mít dlouho rozpuštěný, protože mi hned plihnou,tak to řeším Clip-in vlasy. Chtěla bych je teď nechat růst, co nejvíc, ale nevím jak to s tou mojí kvalitou půjde. Měla jsem i trvalou, ta byla pro mě fajn - myla jsem si vlasy jednou týdně, ráno jsem vstala prohrábla a mohla jít a stále to vypadalo pěkně, akorát potom jsou dost zničené a musejí se radikálně zkrátit.

Takže jestli máte jakýkoliv tipy a triky, co ještě víc dělat s těmi mými pár chlupy na hlavě, budu moc vděčná Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LauraDitas
8-20
8-20


Založen: 17.5.2013
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá květen 17, 2013 4:37 pm    Předmět: ahojda :-) Citovat

Ahoj, jmenuji se LauraDitas a jsem tu nová. Tak snad se tu lépe zoreintuju. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.