Helios herb šampony a obyčejné balzámy na vlasy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2007 1:29 pm    Předmět: Citovat

Ahojky, tak jsem tady dlouho nebyla. Smile

Asi je to i tim, ze jsem konecne nasla neco, co mi na moje vlasyk vyhovuje a porad se tim tak nezabyvam. Nahodou jsem nasla na chate obycejnej sampon s morskymi mineraly- no asi morske nejsou, prece jenom za tu cenu. Znacka HeliosHerb. Vlasy jspu perfektni, nemasti se- myla jsem v nedeli a podruhe az ve ctvrtek- krasne drzi tvar, jsou pevnejsi a nejsou preplacane tou vsemoznou uhlazujici chemii. Dokonce mi babicka rikala, jestli mam vodovou, ze se mi kroutej vlasy- opravdu zacaly se mi kroutit na vsechny strany. Jinak vzdycky visely dolu, asi tim, jak na nich byla vsechny ty pecujici latky. Takze zadnou peci necekejte, je to pro ty z nas, kdo ma neproblemove, normalni vlasy bez chemie, protoze ta pece je tam temer zadna. Ale pro me vlasy je to jak ziva voda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 6:53 pm    Předmět: Citovat

Tak ja jsem se nakonec ustalila na Freeman ten sampon na objem. Prijde mi asi nejlepsi. Ten obych od HeliosHerb dlouhodobe vlasy dost vysussuje, jinak klasicke sampony mi vlasy dost zatizi. Po tom Freemanu maji objem a takovou nadychanost.

Stejne celkove i kdyz mam svoje vlasy si myslim, ze kvalita uz neni co byvala, nevim, jak to. Beru vitaminy, o vlasy se staram a neni to co to byvalo kdysi, kdy jsem na vlasy kaslala.
Myslim, ze pricina je v castym myti, bohuzel, vlasy ses tavaji krehcimi, jemnejsimi a konce se dost ztencuji. Nekdokazu se ale prinutit ty vlasy nechat treba tyden nemyte, hlavne v Praze je to docela sila. Vsude plno smogu, znate to Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 11:14 am    Předmět: Citovat

Máte někdo zkušenost s jejich výrobky? Dneska jsem scháněla nějaký balzám bez silikonu, DM zklamalo, tak jsem nakonec v tetě koupila Helios Herb balzám na jemné a dlouhé vlasy... chemie je to asi prvotřídní, za tu cenu jsem i docela zvědavá, jestli bude mít nějaký účinek (půl litru za 40 korun). Ale jestli bude na nic, tak nevím, co s tím množstvím budu dělat Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 6:30 pm    Předmět: Citovat

Nejaky ten patek zpatky jsem mela jakysi kondis teto znacky a myslim, ze vyborne uhlazoval, coz na moje jemne vlasy nebylo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lolita
8-20
8-20


Založen: 7.11.2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2010 10:02 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem koupila HeliosHerb šampon s hedvábnými proteiny nebo tak nějak Smile Tak jsem zvědavá, jakej bude. Koukala jsem i na ty balzámy, taky mě lákaly, ale jelikož mám tý vlasový kosmetiky opravdu hromadu, tak jsem si zatím nechala zajít chuť. Kdyby aspoň dělali menší balení, další půl litr balzámu do mý sbírky je fakt už moc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meepit
21-40
21-40


Založen: 10.4.2010
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2011 1:31 pm    Předmět: Citovat

Nedávno jsem byla v Tetě a koukala jsem na ty balzámy, bylo to jako výlet do dětských let, kdy jsem měla vlasy do pasu a šíleně se cuchaly, měla jsem ten modrý balzám a vlasy se po něm rozčesávaly mnohem lépe, navíc mi je všichni chválili, ale to bylo, když mi bylo tak deset, v té době jsem si mohla kydnout na vlasy v podstatě cokoliv a vypadaly k světu, tak nevím, jestli bych s tím balzámem byla spokojená i dneska. No asi ne, když teď na vlasy patlám přírodu a olejíčky a když mi nedejbože nejdou rozčesat, tak je prostě nečešu, protože se bojím, abych jim neublížila Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kamsilka
21-40
21-40


Založen: 17.8.2011
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2011 8:32 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si teď koupila šampon Helios Herb s kopřivou...tak jsem na jeho "účinky" zvědavá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LauraDitas
8-20
8-20


Založen: 17.5.2013
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá květen 17, 2013 4:57 pm    Předmět: Helios herb šampony a obyčejné balzámy na vlasy Citovat

Ahoj, používám březový šampon této značky a nemohu si jej vynachválit. Dříve jsem používala kopřivový a také super, ale vždy po umytí šamponu použiji balzám na vlasy za pár kč a je to super. Co Vy jaký balzám a šampon používáte Vy a jak jste spokojené?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: pá květen 17, 2013 8:54 pm    Předmět: Re: Helios herb šampony a obyčejné balzámy na vlasy Citovat

LauraDitas napsal:
....používám březový šampon této značky a nemohu si jej vynachválit....


mohla bych se zeptat, jaké složení má ten březový šampon?
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 2:43 pm    Předmět: Re: Helios herb šampony a obyčejné balzámy na vlasy Citovat

LauraDitas napsal:
Ahoj, používám březový šampon této značky a nemohu si jej vynachválit. Dříve jsem používala kopřivový a také super, ale vždy po umytí šamponu použiji balzám na vlasy za pár kč a je to super. Co Vy jaký balzám a šampon používáte Vy a jak jste spokojené?


Před dvěma dny jsem myla nejobyčejnějším šampónem (údajně s aloe, ale to bylo až někde za půlkou ve složení) a moje vlasy měly dost neobvyklý objem. Nojo, co se to tady zkoušim s přírodou a dražšíma značkama, když mi pak nejvíc vyhovuje obyčejnej. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.