Head and Shoulders
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8daa1a930f063d37288af433e6a730f5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lacrima
41-80
41-80


Založen: 5.2.2012
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 11:02 am    Předmět: Citovat

sampony i kondicionery krasne voni, vlasy mam po nem nadychane, hebke, necuchajici Smile za mne jo!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: po květen 27, 2013 6:08 pm    Předmět: Citovat

Byla jsem takhle mimo domov a zhodnotila jednoho večera svoje konce vlasů jako přesušené. I vypůjčila jsem si olej (tuším řepíkový) a pěkně délky napatlala. Ovšem přecenila jsem schopnosti s sebou přivezeného šamponu v místní vodě (absolutně nepěnil a olej nešel vůbec vymýt)... A tak jsem vyzkoušela vypůjčený Head & Shoulders mentol.

Složení: Říkám rovnou, že nebýt té nešťastné příhody s olejem a cizí vodou, dostali by to na mou hlavu snad jen násilím. SLS na předním místě (+ silikony)... Netrvám na čistě přírodní kosmetice, ale za mě SLS raději nee.

Barva
bílá neprůhledná,
konzistence dost hutná,
vůně dost silná a "chladivá" mentolová (Něco mi hrozně připomíná, ale nemůžu si vzpomenout co - asi nějaké mentolové bonbony??)

Pění
opravdu skvěle. I ve vodě, kde jsem měla problém rozmydlit mýdlo, mi udělal velké chomáče husté pěny. A také musím rozhodně souhlasit s názorem, že neobyčejně myje a zvládne i převelikou mastnotu - vážně, pokud si někdy na hlavu vyliju lepidlo nebo třeba kolomaz, moje první volba bude tenhle šampon.

Žel, to jeho superdobré mytí byl v mém případě kámen úrazu. Olej sice beze zbytku umyl, ale i tak v délkách dost suché vlasy šíleně přesušil. Když vlasy uschly a uviděla jsem se v zrcadle, popadlo mě nutkání posledních dvacet centimetrů přesušené krepaté slámy prostě ustřihnout (neudělala jsem to)...

Suma sumárum - na hodně špinavé nebo zamaštěné vlasy nejspíš dobrý, jako šetrný šampon na suché vlasy propadák.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.