školááá
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0c1a578e5872c051b0cbc772faa83734Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2013 8:21 pm    Předmět: Citovat

Milí spolu humvědi! Smile Netuší někdo z vás, jak se dělá analýza slovníku? Moje vedoucí práce je na baterky, jenom jsem z ní dostala, že diplomovka ,á vypadat stylem - 1:2 teorie a praxe, teorie bude o archeologiii, terminologii a terminografii a v prakticke části bude mnou sestavený slovník čeština-polština s archeo-pojmy. Který mám zanalyzovat a netuším jak. Nedělal to už někdy někdo z vás a neporadil by mi? Prosím, prosím, smutně koukám...
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: út duben 23, 2013 3:07 pm    Předmět: Citovat

Ach můj bože, já se snad konce roku nedočkám! Vůbec nechápu, jak je to možné, protože jsem se fakt snažila učit průběžně po celé pololetí, ale skoro propadám z několika předmětů a nedokážu si představit, jak to budu vytahovat, když na to mám dohromady asi měsíc. Nějaké iluze o vyznamenání jsem u nás na gymplu dávno vzdala, to jako jo Laughing Ale stejně mě to děsí, když si vezmu, kolik času jsem tomu věnovala. Jen zítra mě čeká test z francouzštiny (a to v podstatě ze všeho, co jsem se kdy učila, plus slovíčka, které jsem si vypsala na 6 A4 Laughing ) a test z fyziky, ze které propadám, takže docela sranda, už dvě hodiny se odhodlávám k tomu, se začít učit Laughing Ale blbé je, že já se spíš učím v noci, nevím proč, ale je to pro mě přirozenější Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 10:06 am    Předmět: Citovat

Z tohoto zkouškového budu mít brzo žaludeční vředy.. Ať neplevelím ve výlevce..

Po pěti zkouškách jako po výprasku, unavená jsem z toho, otrávená jsem z toho... Proč já to vlastně studuju? Jo aha, baví mě to..
Nejblbější zkoušky (dvě) přede mnou.. Mechanizace, které nerozumím, nic v tom nevidím, takže to vidím na pěknej p*ůser.. A ještě jedna, kde mi dělá peklo... Já už chci klíííd...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 10:13 am    Předmět: Citovat

Hani vydrž, poslední zkoušky jsou vždycky nejhorší protože člověk už většinou nemůže Smile
Určitě to zvládneš, držím palce!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 11:14 am    Předmět: Citovat

Hani, držím palce, ať to zvládneš. Oproti mě máš výhodu, že tě to baví. Já studuju více méně proto, že mi přítel slíbil za vysokoškolský titul svatbu a taky proto, že s maturitou bych práci nesehnala. (Vidím to u spolužačky, která na vysokou nešla a od maturity sedí doma.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 11:15 am    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
Já už chci klíííd...
Já taky. Nepamatuju, že bych na základce na prvním stupni měla před koncem šk. roku tolik písemek a zkoušení, jako mají moje děti. První pres před koncem roku pamatuju až v sedmičce či osmičce, kdy začalo jít o přijímačky na střední (nepamatuju se už přesně, ze kterých tříd a pololetí se známky dokládaly, ale dřív než pololetí sedmičky to určitě nebylo). Zatímco teď si toho užívám bohatě "ze zadních řad" - furt chodí nějaké maily a v nich další hlášené souhrnné písemky a zkoušení či přezkoušení s požadavkem, že to s dětma mají rodiče doma procvičit či doprobrat. Dobře, teď dělaj děcka přijímačky na osmiletá gymnázia, ale to je až v pětce, ne dřív. A navíc je touhle roční dobou už dávno po přijímačkách a o (ne)přijetí je rozhodnuto... Proč ten strašný tlak teď v červnu už hluboko na prvním stupni?
Sorry, konec výlevu (z tady asi méně obvyklé strany barikády).
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 11:24 am    Předmět: Citovat

Holky, díky za podporu..Smile Dneska jsem se chtěla učit, ale nějak to nejde, tak to nebudu lámat přes koleno.. Aspoň mám pocit, že jsem dneska něco udělala.. Zkoušku.. Cool

verushko, jaký ty máš obor? Něco se mi plete, že to znělo vcelku zajímavě..

Meadow, divím se, my měli na základce a nižším gymplu teď už vcelku pokoj. Byly výlety, exkurze.. A ještě mě překvapilo, tobě chodí informace o písemkách, co mají děti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 11:31 am    Předmět: Citovat

Hani, střední mám veřejnou správu a vysokou jsem první ročník začala jako eurosprávu, jenže to nám zrušili, tak jsem musela přestoupit na ekonomiku podniku Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 11:59 am    Předmět: Citovat

Meadow: co to je proboha za základka? to zní děsivě Shocked o tom kdy se budou nebo nebudou psát písemky se informovali žáci, ne rodiče a nikdy problém nebyl Idea Takhle je ve stresu nejen dítě, ale i rodič Laughing A hrotit to tak na první stupni, uf, ještěže jsem to na ZŠ nezažívala Smile

Hanča: nj, není jak nám, co máme po státnicích Twisted Evil (provokace)


...ale před státnicemi to bylo pravé peklo Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 11:59 am    Předmět: Citovat

Hančo, já nevím... výlety byly v půlce a na konci května - spousta tříd byla na ŠVP a třídy, co nebyly na ŠVP v tomto termínu, měly výlety. A pak bum, závěrečné písemky z toho a onoho, přezkoušení... Nemělo by to být naopak? No nic...
Ano, chodí maily. A díky za ně, jinak je člověk odkázán na to, co děti ohlásí (či spíš neohlásí) ústně - zápisy do notýsků se nějak už nevedou.
Ale až teď - přes rok si člověk stěžuje, že téměř ani neví, co se probírá, protože maily nechodí, děti nic nevyřídí a domácí úkoly nemají... Člověk nemá, čeho se chytit.
No plavu v tom slušně, co si budem povídat.

porcelainswan: no, ono je to těžký. Za nás bývaly ty notýsky na úkoly, oznámení o akcích a tak. A kdy se píšou závěrečný práce, to myslím rodiče taky z těch notýsků věděli. Teď notýsky nejsou... Úkoly vesměs taky nejsou. Dohání se to těma mailama, který ale chodí výše popsaným způsobem. Nevím, jestli je to chyba základky, a jak se to dělá jinde, ale mám pocit, že ty notýsky snad vymizely všeobecně.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.