Další příchozí. I když ...

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=64721beea0d14d22ff69e55a5c9fddb0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pigmyta
0-7
0-7


Založen: 18.4.2013
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po červenec 01, 2013 11:23 am    Předmět: Další příchozí. I když ... Citovat

Ahoj ahoj vespolek! Koukám na tohle fórum už víc než rok. Zaregistrovala jsem se ale až teď. Něják jsem se asi bála Smile Nechtěla jsem možná něco "zakřiknout". Mívala jsem vlasy po pás, ale to už je dávno pryč. Začaly se mi cca po desíti letech spravovat až teď a myslím, že za to dost vděčím vám všem tady. Myslela jsem, že vím, co je dobré a co špatné, a že moje vlasy se už nikdy dokupy nedají. Zjistila jsem až tady, že všechno jsem dělala špatně. Vysadila jsem naprosto šampóny, kondicioner jen občas. Používám už jen bylinky a oleje. Nebarvím a vlasy mi poprvé za dlouhou dobu začaly zase růst a já mám konečně naději, že vydržím a nechám je dorůst. Takže tímto díky Smile Hanča.

Naposledy upravil pigmyta dne po červenec 01, 2013 11:50 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po červenec 01, 2013 11:26 am    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej u nás. Jsme rádi, že ti DV pomohly. Smile

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pigmyta
0-7
0-7


Založen: 18.4.2013
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po červenec 01, 2013 11:50 am    Předmět: Citovat

Díky moc za pěkné uvítání Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.