Essence
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5b1d423b38dc63dfdaab4aeff4cd1a30Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2012 11:38 am    Předmět: Citovat

Essence si mě získala voděodolnou řasenkou - sháněla jsem nějakou lacinou, kterou použiji sem tam, nechtělo se mi investovat do nějaké dražší - kupodivu tahle je ta nejlepší, co jsem kdy měla. (Klasické řasenky od Essence jsem ale nezkoušela, takže nevím, jestli jsou stejně dobré.)
Pořídila jsem si ještě pár očních stínů, tužek na oči, rty, a taky jsem s nimi poměrně spokojená -na moje letmé líčení to úplně bohatě stačí. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marionetka
0-7
0-7


Založen: 17.12.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2012 11:46 pm    Předmět: Citovat

Mám hodně ráda tmavé oční linky, vyzkoušela jsem spoustu značek, hodně mi slzí oči=všechny se rozmazávají, essence je snad nejlevnější a zároveň kupodivu nejlepší. Gelové linky drží celý den, při nanášení speciální štětečkem (nestojí víc než 40 kč) se dá vykreslit přesná kontura, já jsem nadšená a doporučuju!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2012 10:12 pm    Předmět: Citovat

Tiež musím pochváliť očnú linku od essence, predtym som kupovala miss sporty, ale odkedy prišla na trh táto, je u mňa neporaziteľná Very Happy Lacná a určite najlepšia nanášajúca.. A čo som skúšala linku v pere od oriflame, tak má na štetčeku takú konzistenciu ako keď je essence už vyschnutá.. Laughing
_________________
Nikdy nebolo tak, aby nemohlo byt este horsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2012 8:46 am    Předmět: Citovat

Ty gelové linky jsou úžasné, taky na ně nedám dopustit + miluju ještě jejich laky na nehty ... krásný barvy. Jinak sem měla voděodolnou řasenku a moc mi nesedla (cuckovala, nedělala pěkný řasy). Jinak Essence mam prostě ráda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2012 9:14 am    Předmět: Citovat

Co říkáte na balzámy na rty essence? Chtěla bych nějakej co hezky voní a tyhle vypadaly dobře...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
derpina
161-320
161-320


Založen: 24.11.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2013 9:33 am    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Co říkáte na balzámy na rty essence? Chtěla bych nějakej co hezky voní a tyhle vypadaly dobře...

Celkom som si oblubila ich lesky na pery v tubach (glossy lipbalm). Posledny rok-dva mam stale nejaky vo vybave.. Prakticke malicke, da sa to supnut do vrecka bez toho aby zavadzal alebo sa nejakym sposobom poskodil.. su sladucke, pekne vonaju, jemne tonuju a peram robia dobre.. ak niekam zapotrosim averdacky balzam na pery, pozivam essence bez toho aby pery nejak trpeli (na par-dnovom treku som kamaratke pozicala balzam s tym ze mne po ruke zostala jahodova tubicka a napriek mrazu, vetru a dazdu som nemala problem..)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
derpina
161-320
161-320


Založen: 24.11.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2013 11:08 am    Předmět: Citovat

prosim vas, videli ste niekto tuto limitku nazivo na slovensku? link
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: ne září 01, 2013 7:53 am    Předmět: Citovat

http://www.novinky.cz/ekonomika/312019-pozor-na-odlicovac-plny-zarodku-bakterie-burkholderia-cepacia-varuje-ministerstvo.html
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.