Barvení neutrální hennou

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=28a30d8d1750644a7ee4e52bd3f77a4cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucie_Sun
0-7
0-7


Založen: 26.6.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út září 17, 2013 9:28 am    Předmět: Barvení neutrální hennou Citovat

Ahoj,
ráda bych zregenerovala vlasy a zaujala mě henna, samé pozitivní ohlasy Smile Mám vlasy několikrát melírované (naposledy před rokem) a rozhodla jsem se zůstat u své barvy světle hnědé. Ráda bych vyzkoušela neutrální hennu od Hennecolor (http://hennecolor.patriotcaffe.cz/shop/praskove-barvy/14-barva-na-vlasy-neutral.html)
nebo Khadi neutrální-senna/cassia (http://www.khadi-cz.cz/cz/e-shop/330855/c11294-rostlinne-barvy-na-vlasy/khadi-rostlinna-barva-na-vlasy-neutralni-senna-2f-cassia.html).

Chtěla bych se Vás zeptat, jestli byste je doporučily. V popisu je napsáno, že tyto henny nebarví, ale nejsem si jistá, jestli je můžu použít na melírované vlasy... zelená barva je sice originální, ale není to přesně to, co bych si představovala Smile Děkuji Vám za Vaše odpovědi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út září 17, 2013 9:42 am    Předmět: Citovat

Ahoj a vitej u nas Smile

U cassie (tedy neutralni/bezbarve henny) je to vzdycky tak trochu sazka do loterie: jsou lidi, kterym nezezelena ani tesne po melirovani, a jsou lidi, kteri okolo ni projdou v regalu v obchode a uz jsou z nich skoro vodnici Sad

Nejjistejsi je trosku umichat a but zkusit na nejakem zadnim pramenu, ktery se pak lehce skryje "kdyby nahodou", a nebo na vycesanych vlasech (z kartace napriklad) ... tak uvidis, jak na to konkretne tve vlasy reaguji Smile

Co do znacky, pokud nechces mirne nazrzly odstin, sla bych spise do Khadi: neutralni henna od Hennecolor obsahuje trosku lawsonie (cervene henny), a nekterym blondynkam hazi rezavy nadech. Zase je to ale o vlasech, nedela to vsem Smile U Khadi jsem se s tim jeste nesetkala (z ohlasu na foru).

Jinak s tim ze "nebarvi" to neni tak uplne pravda: cassia vytvori na vlasech takovy zlatavy odlesk/nadech Smile obecne henny vytvareji teple odstiny/odlesky Smile Ale neni to "barva" jako takova Smile

Drzim palce, at se ti eventualni barveni zadari a jsi s vyberem spokojena Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.