bolavá krční páteř
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=eb961bcdbc80b3e6b16a5ef6023ebb7fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 12:50 pm    Předmět: Citovat

Taky mám s krční pateří problémy ( pravidelné cvičení moc nepomáhá) - ale momentálně nedám dopustit na Tatranský bylinný gel - po pár aplikacích zase můžu otáčet hlavou . Je to tenhle:

http://www.topvet.cz/371-tatransky-bylinny-gel-hrejivy

Při prvním natření gelem mě trochu vyděsilo, jak brutálně mi namazané místo zrudlo ( chvíli i svědilo) - gel obsahuje výtažek z chilli papriček - takže proto to zrudnutí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 2:21 pm    Předmět: Citovat

Matně si pamatuju, že mimo jiný kvůli krční páteři stříhala kdysi Káťa - a bezprostředně po ostříhání si to, myslím, docela pochvalovala. Ale ono to asi bude dost individuální. Moje vlasy do pasu nevážej téměř nic, protože jsou šíleně jemný, ale s Tvojí hřívou dýlka pod zadek už asi něco vážit bude. A "labutí šíje" holt sice vypadaj hezky, ale asi holt budou ještě choulostivější než normální krky - taky jsem takto obdařena a problémy mám od dětství (vlasy nevlasy) - cvičení pomáhá jenom do jistý míry, ale je důležitý. Když jsem se na něj jeden čas z lenosti z nedostatku důslednosti vybodla, v krátký době se to hodně zhoršilo. Asi nejlíp mi na krk dělalo tai-či.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: st září 25, 2013 9:18 am    Předmět: Citovat

Já jsem si to myslela...Sad Díky za odpovědi. No když píše Sid, že je to pořád stejné, ať má vlasy jakékoli, tak tomu věřím. Celkově špatné držení těla rozhodně mám, kdo taky dneska ne. Také je to lepší, když nesedím u PC, to je pravda. Jenže tomu se bohužel nevyhnu. Cvičení mi taky moc nepomáhá, ono se to střádá spíš plíživě. Ani to nebolí, a hezky si to tam tuhne a tuhne, až najednou buď prochladnu, vynervuji se nebo se víc hýbu - a druhý den už nevstanu z postele. Ten tatranský bylinný gel vypadá zajímavě, něco takového bych potřebovala. Asi zavítám odpoledne do Slunečnice. Díky moc všem!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st září 25, 2013 9:23 am    Předmět: Citovat

Ještě jsem někde četla radu - stát u pc. Chce to nějaký zvýšený stůl, poličku či něco takového. A nebo to střídat se sezením. Nejsme holt dělaní na delší sezení u stolu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st září 25, 2013 9:30 am    Předmět: Citovat

To potvrzuju - stání je celkem dobrá věc. pokud není vyšší stůl, tak vypodložit kompa a klobásnici několika slovníky. Sice pak ze stání za delší dobu bolí nohy, ale míň, než ten krk Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: st září 25, 2013 9:42 am    Předmět: Citovat

"Klobásnice" Laughing
No jo, jenže když se teď ještě v práci neučilo a já musela 8hod denně jen sedět a překládat učební materiály, tak nevím, nevím, jestli bych to ustála Confused Ještě že už v pondělí začíná škola, nebudu tu pořád uvězněná a taky už se na ten svůj zvěřinec těším Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st září 25, 2013 9:59 am    Předmět: Citovat

Fairy: jestli máš špatné držení těla, tak není co řešit... jenže to pak chce nějaké komplexní cvičení. Já mám cviky na klenbu, na celkové držení těla, na krční páteř, na prsní svaly, na správné držení (polohu) hlavy a dokonce i na obličejové svaly...ano, od toho všeho mne bolí krční páteř a následně mám migrénu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.