Dorůstání vlasů

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aea9b3c87711f3044b668519a4897a71Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bulba
0-7
0-7


Založen: 26.10.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so říjen 26, 2013 11:21 pm    Předmět: Dorůstání vlasů Citovat

Dobrý den. Dříve jsem měl dlouhé vlasy, tak nějak deset čísel pod ramena. Vlasy jsem shodil a nosil asi dva nebo tři roky číro - vyholené strany, zadní část hlavy a podholená ofina. Dnes bych chtěl znovu dlouhé vlasy a říkal jsem si že ty kratší ty dlouhé dorostou. Jenomže já mám vlasy dlouhé ted cca 14 cm a ty co byly vyholené jsou dlouhé maximálně tak 4cm. Budu to muset celé zkrátit nebo zkrátka dorostou ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 5:45 pm    Předmět: Re: Dorůstání vlasů Citovat

Vlasy rostou na celé hlavě zhruba stejně. Jediné, co jsem tak vypozorovala je, že třeba ofina a jemné vlásky kolem spánků nebo těsně nad krkem hodně lidem rostou pomaleji, než vlasy jinde. Budeš muset čekat a postupně zkusit pomaličku zastřihávat a dorovnávat, dokud ty podholené nedoženou ostatní. Nebo zkus na ty podholené používat různé vodičky na podporu růstu. Podívej se do fora, do REGENERACE A PODPORA RŮSTU, najdeš tam hodně užitečných rad.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 5:56 pm    Předmět: Citovat

Já bych to všechno střihla do jedný délky. Upřímně si nemyslím, že by to vypadalo dobře, kdybys s tím nic nedělal a nechal to jen růst. Lepší kratší vlasy, co mají tvar než dlouhé s každým vlasem jinak dlouhým.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.